Systemy kontroli dostępu RCP

Systemy kontroli dostępu RCP

Systemy kontroli dostępu oraz precyzyjnego rozliczania czasu pracowników oparte na nowych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach technicznych znacznie ułatwiają zarządzanie firmą. Zobacz, jakie rozwiązania w tym zakresie oferuje rynek.

Kontrola dostępu – klucz do bezpieczeństwa

System kontroli dostępu w firmie to dzisiaj pewnego rodzaju obowiązujący standard w zakresie bezpieczeństwa. Zarówno w biurze, jak i zakładzie produkcyjnym czy usługowym pozwala kontrolować dostęp do pomieszczeń i stref w konkretnym budynku, dopuszczając jedynie osoby upoważnione, posiadające specjalne przepustki lub identyfikatory. Zestawy kontroli dostępu uniemożliwiają wejście osobom bez uprawnień. Administratorzy tych urządzeń w łatwy i szybki sposób mogą nadawać prawa dostępu zarówno poszczególnym osobom, jak i grupom. Ponadto tego rodzaju systemy pozwalają kontrolować sytuację w stanach nadzwyczajnych (pożar, awaria itp.). Nowoczesne systemy kontroli dostępu opierają się na nowych technologiach. Dzięki temu zapewniają niespotykany dotąd poziom bezpieczeństwa pracowników i ochrony mienia.

Systemy RCP

Rejestracja i rozliczanie czasu pracy (RCP) personelu to sine qua non sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy RCP zapewniają w tym zakresie szereg korzyści:

 • v Ograniczenie kosztów zarządzania personelem:

– możliwość automatycznego i precyzyjnego rozliczania złożonych systemów organizacji pracy: praca zmianowa, praca w weekendy, nadgodziny itp.,

– zwiększenie dyscypliny pracy,

– poprawa efektywności,

– uproszczone procedury tworzenia list płac,

– monitorowanie gości w firmie,

– stała kontrola pracowników (możliwość generowania raportów pracowników spóźnionych czy nieobecnych.

 • v Realizacja przepisów Kodeksu Pracy:

RCP system jest akceptowany przez Państwową Inspekcję Pracy,

– automatyczne generowanie i drukowanie kart pracy, list obecności pracowników itp.,

– obliczanie czasu pracy według uregulowań zawartych w Kodeksie Pracy.

Systemy kontroli dostępu RCP – oferta

Obecnie niezawodną i skuteczną kontrolę dostępu do domów i obiektów mogą nam zapewnić tylko sprawdzone i innowacyjne rozwiązania. Takie znajdziemy w sklepie internetowym sklep-ecsystem.pl, który od 25 lata dostarcza urzędom, biurom, zakładom produkcyjnym i usługowym technologie w zakresie zabezpieczeń obiektów. Pośród 23 tys. produktów klienci znajdą w ofercie sklepu w kategorii kontrola dostępu i systemy RCP szereg ciekawych urządzeń:

 • Zamki szyfrowe,
 • Czytniki zbliżeniowe,
 • Breloki, pastylki, karty RCP i KD,
 • Kontrola dostępu i RCP Roger,
 • Rejestracja pracy wartowników Roger,
 • Czytniki biometryczne,
 • System kontroli wartowników Seven Guard,
 • System kontroli dostępu ACCO i ELOG,
 • Zestawy do programowania kart i breloków,
 • Przyciski wyjścia,
 • System jednego klucza BE-TECH,
 • Rejestracja czasu pracy / systemy szkolne,
 • Klamki i zamki elektroniczne.

Co warte podkreślenia, większość z nich dostępna jest od ręki. Ponadto klienci sklepu mogą liczyć na indywidualne doradztwo, a stale współpracujący ze sklepem instalatorzy na rabaty i specjalne warunki płatności.

Podsumowanie

Z systemami kontroli dostępu RCP praktycznie chyba zetknął się każdy z nas. Bez nich trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie jakiejkolwiek instytucji czy firmy. Nowoczesny system kontroli dostępu (SKD) oraz komplementarny wobec niego system rejestracji czasu pracy (RCP) to rozwiązania, dzięki którym można nie tylko podnieść poziom ochrony zabezpieczeń firmowych obiektów i mienia, ale także zwiększyć efektywność zarządzania
personelem.

Previous Czy warto zainwestować w dom szkieletowy?
Next Czym charakteryzuje się działka inwestycyjna?

Może to Ci się spodoba

Budowa domu 0 Comments

Wynajem sprzętu budowlanego. Czy naprawdę się opłaca?

Mówi się, że mężczyzna ma w życiu trzy cele: wybudowanie domu, spłodzenie syna oraz zasadzenie drzewa. Mimo że teraz jest to bardziej humorystyczne powiedzenie, to jednak panowie wciąż się nim

Plan budowy 0 Comments

Inteligentne domy i bramy

Dom zmieniony w inteligentny i samoistnie działający mechanizm, który gwarantuje każdemy domownikowi nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo? Nie to nie scenariusz z filmu science-fiction, to nasza codzienność.

Plan budowy 0 Comments

Ile kosztuje projekt domu z katalogu i na zamówienie. Który wybrać?

Projekt domu to obok lokalizacji działki najważniejszy element inwestycji jaką jest budowa domu. Często etapowi projektowania nie poświęcamy wystarczająco dużej uwagi. Sugerujemy się radami znajomych, zapominając o tym że każda

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź