SDG Invest buduje we Wrocławiu Zaułek Złotnicki

SDG Invest buduje we Wrocławiu Zaułek Złotnicki

Ruszyła kolejna inwestycja wrocławskiego dewelopera specjalizującego się w budowie kameralnych osiedli z mieszkaniami wysokiej jakości. Zaułek Złotnicki III – to już trzeci etap inwestycji zlokalizowanej w pobliżu wrocławskiego stadionu, zaledwie 10 minut jazdy od zabytkowego centrum miasta. Sprawdziliśmy historię firmy SDG Invest, która odpowiada za tę budowę.

SDG Invest jest spółką z o.o. z krajowym kapitałem, która od lat specjalizuje się w realizacjach inwestycji w sektorze budowlanym, a w szczególności projektów deweloperskich o charakterze wielorodzinnym na terenie miasta Wrocławia oraz miejscowości sąsiadujących.

Strategicznym celem firmy jest budowa dobrych jakościowo mieszkań, domów i apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach i po konkurencyjnych cenach. – Wybieramy do tego wyłącznie lokalizacje powszechnie uznane za dobre, z dogodnym dojazdem do centrum miasta i zapewniające bliskość głównych arterii miasta. Spełniając te kryteria w naszą strategię wpisuje się obecnie realizowana inwestycja – Zaułek Złotnicki – piszą przedstawiciele firmy na stronie internetowej www.zaulekzlotnicki.pl, która zawiera też wyszukiwarkę nowych mieszkań tego dewelopera.

Oferowane przez SDG Invest domy, apartamenty i mieszkania budowaną są w najwyższych standardach i z najlepszych jakościowo materiałów budowlanych dostępnych na rynku. Tak też jest w przypadku Zaułka Złotnickiego III. Firma wybiera i przy tej inwestycji materiały nowoczesne i ekologiczne. Dba w ten sposób o wysoką estetykę i ciepło wnętrz, a co za tym idzie także o dobre samopoczucie i zdrowie swoich klientów. Budowane przez nią osiedla mają na celu bezpieczeństwo i wygodę klientów.

– Tworzymy enklawy przyjazne mieszkańcom o wysokim komforcie użytkowania i rodzinnej kameralnej atmosferze. Budujemy wśród zieleni, blisko centrum a jednak z dala od miejskiej wrzawy i zgiełku. Dajemy przestrzeń życiową, której brakuje na tradycyjnych blokowiskach – pisze firma na stronie internetowej.

W opisie inwestycji czytamy, że celem firmy jest zaufanie i satysfakcja klientów. Deweloper zapewnia, że stosowana przez niego polityka jakości gwarantuje zawsze wysoką jakość budowanych domów, mieszkań i apartamentów, a inwestycja na wrocławskich Złotnikach ma być tego przykładem.

– Rozumiemy potrzeby mieszkaniowe naszych klientów i jesteśmy w stanie sprostać tym najbardziej wymagającym. Budując przyszłą ostoję życia rodzinnego dla naszych klientów zapewniamy stabilność domowego ogniska i spokojny sen. Wybierając nas jako partnera w budowie domu nasi klienci  wybierają  rzetelnego kontrahenta, dla którego raz dane słowo jest święte i wiążące – mówi przedstawiciel szefostwa SDG Invest.

Osoby decydujące się na zakup mieszkania w Zaułku Złotnickim maj zagwarantowaną niezmienność ceny już od chwili rezerwacji mieszkania lub domu.

Więcej informacji o deweloperze: http://zaulekzlotnicki.pl/deweloper-sdg-invest/

Previous Wyjątkowe projekty nowoczesnych domów
Next Kuchnia otwarta czy zamknięta?

Może to Ci się spodoba

Aranżacja wnętrz 1Comments

Aranżacje wnętrz

Projektowanie i aranżacja wnętrz to dość wymagające zadanie, które z pozoru może wydawać się dość proste. W praktyce okazuje się jednak, iż zaprojektowanie funkcjonalnego i estetycznego mieszkania bądź pomieszczenia, niejednemu

Mieszkanie 0 Comments

Ochrona wnętrz przed słońcem. Rolety, żaluzje, markizy – co wybrać?

Choć większość ludzi uwielbia słońce, nie można nie zgodzić się z tym, że w nadmiarze potrafi być ono wyjątkowo dokuczliwe. Łatwo można się o tym przekonać zwłaszcza w pomieszczeniach, które

Mieszkanie 0 Comments

Jak wybrać najlepszy fason zasłon – 5 pomysłów

Zasłony od lat pełnią funkcję praktyczną i dekoracyjną w naszych domach. Świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni czy w pokoju naszego dziecka. Dostępne są w wielu fasonach i kolorach,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź