Najlepsze polecane materace dla graczy i pracowników zdalnych

Najlepsze polecane materace dla graczy i pracowników zdalnych

Zakup nowego materaca może być ogromną męką, przynajmniej kiedyś tak było. Chodzenie od sklepu do sklepu, próba zapamiętania, jaki naprawdę był każdy materac, i uprzejma rozmowa ze sprzedawcą, który prawie przekonuje cię, że nigdy nie obudzisz się zmęczony po grze europejskie kasyna online, jeśli jesteś skłonny wyłuskać dodatkowe 2000 dolarów. Czy masz wątpliwości?
I całkiem słusznie. Materac to nie tylko znacząca inwestycja finansowa, ale także długoterminowe zobowiązanie.

Idealny materac dla graczy i freelancerów

Zapewnienie odpowiedniego odpoczynku między sesjami pracy jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby uniknąć stresu. W ten sposób możesz kontrolować przewlekły ból pleców i rosnące uszkodzenia tkanek miękkich, nerwów, tkanki łącznej i mięśni. Ponadto, przeznacz 15 minut po 1,5 godziny na rozciąganie, lekkie ćwiczenia i/lub odpoczynek na materacu zaprojektowanym tak, aby równomiernie rozłożyć ciężar.

Aby zmniejszyć skutki nacisku i grawitacji podczas przerywanego poziomego odpoczynku i snu, potrzebujesz odpowiedniego materaca. Niezbędny jest materac zaprojektowany tak, aby redukować punkty nacisku i przenosić ciężar na boki, a nie w dół.

Pianka memory jest wrażliwa na temperaturę, co oznacza, że topi się wokół ciebie, gdy ogrzewasz ją ciepłem swojego ciała. Jednak odpowiednio skalibrowany materac z pianki memory nie nagrzewa się. Łączy w sobie technologię tkaniny chłodzącej lub technologię pianki żelowej, które mogą odbijać lub odprowadzać ciepło z dala od Twojego ciała. Dzięki miękkiemu efektowi immersyjnemu pianki z pamięcią, ciało jest podstępnie zmuszane do odprężenia i rozluźnienia węzłów mięśni, tkanki łącznej i stawów powstałych w wyniku długich godzin przy komputerze.

Pianka memory jest idealna dla graczy, którzy odczuwają bóle nóg i miednicy, zwłaszcza w obrębie ścięgien lub pośladków, zwłaszcza podczas leżenia na boku. Przydatne są również materace z naturalnego lateksu.

Nolah Original

Osoby, które regularnie śpią na boku, wybierają 10-calowy materac Nolah Original. To może być najlepsza oferta na materac z pianki memory, z uniwersalnym rozmiarem zaczynającym się od 899 dolarów. Nie jest nadmiernie złożony i ma luksusowe, przyjazne, chmurne uczucie, dzięki czemu jest idealny dla graczy i pracowników domowych biur. Ma Nolah „Air Foam”, zaawansowaną technologicznie piankę pamięciową o zwiększonym przepływie powietrza dla niezwykłej zdolności chłodzenia. Ten materac jest produkowany wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i jest objęty 120-dniowym okresem próbnym bez zadawania pytań oraz dożywotnią gwarancją na błędy lub awarie producenta.

Nectar

Jest to materac z pianki żelowej i memory z wieloma unikalnymi cechami. Efekt końcowy jest znakomity, wspierający niezbyt głęboki sen. Cena to 799 dolarów za królową za 11-calowy materac. Pochodzi z rocznym okresem próbnym i dożywotnią gwarancją. Dostawa jest całkowicie darmowa. Materac posiada między innymi pokrowiec z naturalnego włókna chłodzącego, pikowaną żelową piankę memory, adaptacyjną bazę precyzyjną oraz twardą warstwę bazową.

Jest to jeden z najpopularniejszych materaców w branży, a legion śpiochów chwali jego zdolność do łagodzenia nacisku dla graczy i tych, którzy siedzą cały dzień. Ten materac został specjalnie zaprojektowany tak, aby był twardy w środku, aby zapewnić dodatkowe wsparcie dla pleców, a jednocześnie był bardziej miękki wokół głowy i stóp dla wygody.

Materac The Haven Boutique

Firma The Haven postanowiła zaprojektować wysokiej jakości materac, który można by kupić za rozsądną cenę. Ten 14-calowy materac z żelem i pianką memory kosztuje 1 080 dolarów. Materac ma więcej warstw pianki pamięciowej niż jakakolwiek inna marka. Jest idealny dla profesjonalnych graczy lub tych, którzy pracują przy komputerze. Nie utoniesz w tym materacu, ponieważ składa się on z kolejnych warstw pianki memory o różnej grubości. Twój ciężar ciała zostanie przesunięty poza jego obręb. Dzięki temu Twoje pośladki, ścięgna i inne miejsca narażone na ucisk mogą się zrelaksować, dotlenić i zregenerować.

Materac Novosbed

Jest to jeden z niewielu materaców z pianką memory, który posiada pełne 4 cale ultranowoczesnej pianki memory. Sprawia, że możesz spać jak cherubinek, jeśli wolisz rozpływać się w doznaniach i lubisz się przytulać. Przywraca witalność, skutecznie pozbywa się zbędnych kilogramów i sprzyja głębszemu snu. Objęty jest 120-dniowym okresem próbnym i 15-letnią gwarancją. Materac hybrydowy zawiera pięć razy więcej zwojów niż tradycyjny materac, co oznacza, że wsparcie jest naprawdę i sięga głęboko. Kiedy się na nim położysz, możesz poczuć różnicę w warstwach i to, jak pozytywnie wpływa na Twoje ciało.

Previous Kłódki – konstrukcja, rodzaje i zastosowanie
Next Dach płaski - formowanie spadków dachowych

Może to Ci się spodoba

Mieszkanie 0 Comments

Jak uniknąć wykwitów wapiennych na elewacji z cegły?

Wykwity wapienne na elewacji – dlaczego powstają i jak im zapobiegać? Podstawową sprawą jest dobranie odpowiedniej zaprawy, a także cegieł ceramicznych najwyższej jakości. Cegły formowane ręcznie Manufaktury Cegły Cekobud to

Mieszkanie 0 Comments

Trudne w aranżacji kuchnie w blokach — co wziąć pod uwagę?

Bloki mieszkalne znane są z tego, że nie oferują swoim mieszkańcom zbyt wielkiej powierzchni. Mieszkania planowane są tak, by pomieścić, jak najwięcej, na jak najmniejszym metrażu. Niektóre mieszkania kojarzą się

Wykończenia wnętrz 0 Comments

Jak stworzyć wnętrze pełne światła i dobrej energii?

Wydaje się, że do dobrego oświetlenia wnętrza wystarczą jedynie odpowiednie lampy i kinkiety, a także żarówki z dużą liczbą lumenów oraz z ciepłą barwą światła. Nic bardziej mylnego! W ten

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź