Montersi i Satel – kurs na wspólną jakość

Montersi i Satel – kurs na wspólną jakość

Od ponad 10 lat firma Montersi.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki SATEL – firmy zajmującej się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń do inteligentnych systemów alarmowych.

Polska marka SATEL (https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-satel/) stawia na różnorodność produktów oraz funkcjonalne, a zarazem ekonomiczne rozwiązania alarmowe gwarantujące bezpieczeństwo i ochronę osób oraz obiektów. Firma wciąż się modernizuje i zmienia, pilnuje trendów w branży i dostosowuje funkcjonalność swoich urządzeń do aktualnych wymagań rynku. Specjaliści z SATEL swoją praktykę rozwijają już od ponad 25 lat i to przy 100% polskiego wkładu kapitałowego. Zaowocowało to znakomitą renomą w branży i zaufaniem klientów.

Polska firma i światowe standardy

Obecnie firma SATEL to ponad 270 pracowników i oferta ponad 400 zaawansowanych produktów, z których można tworzyć indywidualne systemy dopasowane do różnorodnych potrzeb. Asortyment obejmuje produkty do systemów alarmowych, automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu.

Urządzenia marki SATEL produkowane są w Polsce przez polskich specjalistów, dzięki czemu wyróżniają się perfekcyjnym wykonaniem i funkcjonalnością. W przypadku doskonałej jakości swoich produktów firma nigdy nie idzie na kompromis, co doceniają użytkownicy i instalatorzy. Wszystkie produkty SATEL zanim trafią do klienta przechodzą pełne wewnętrzne testy funkcjonalności. Dodatkowo marka wdrożyła system zarządzania jakością wyrobów zgodnie z normą ISO 9001:2000.

Systemy alarmowe na najwyższym poziomie

SATEL to w końcu po prostu ludzie, dla których tworzenie znakomitych rozwiązań w systemach zabezpieczeń jest pasją. Nie ukrywamy, że swoją pasją zarazili także nas.

Jako miłośnicy kompleksowych rozwiązań posiadamy solidną wiedzę na temat systemów alarmowych, a przede wszystkim – umiejętności praktyczne poparte wieloletnim doświadczeniem. Poszliśmy także dalej i naszym klientom oferujemy szeroki zakres wsparcia i unikalne szkolenia warsztatowe.

Wsparcie na każdym etapie współpracy

W swojej codziennej działalności napotykamy na problemy jak każdy. I jak każda solidna firma nie zostawiamy naszych klientów z trudnościami, lecz stajemy z nimi oko w oko. Dzięki temu przeszkoleni przez nas instalatorzy mogą liczyć na nasze wsparcie i realną pomoc.

Pełne informacje dostępne na naszej stronie: https://www.montersi.pl/wsparcie/

Previous Debata na temat stanu mieszkalnictwa w Polsce
Next Sprawdź, co musisz wiedzieć o budowie lub remoncie łazienki

Może to Ci się spodoba

Instalacje 0 Comments

Fałszywy alarm! Co zrobić, gdy system przeciwpożarowy nie działa prawidłowo?

Dźwięk alarmu, panika, szukanie wyjścia, planowanie ewakuacji, strach. Wszystkie te czynności wywołać może zarówno niebezpieczny pożar, który jest przyczyną zawalania elewacji i zatruć dymem, jak i… fałszywy alarm. Okazuje się

Instalacje 0 Comments

Jaki wybrać piec na ekogroszek? Krótki poradnik

Wybór rodzaju ogrzewania podczas budowy własnego domu to bardzo ważna i odpowiedzialna decyzja, od której w dużym stopniu zależy komfort mieszkania oraz koszty eksploatacji budynku. Istnieje kilka popularnych form ogrzewania,

Instalacje 0 Comments

Zbiornik z gazem płynnym – koszty instalacji zbiornika i eksploatacji

Gaz płynny to najczęściej wybierane źródło ciepła do gotowania – aż 40% gospodarstw domowych w Polsce decyduje się na tę metodę. LPG coraz częściej wykorzystuje się także do ogrzewania domów.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź