Montersi i Satel – kurs na wspólną jakość

Montersi i Satel – kurs na wspólną jakość

Od ponad 10 lat firma Montersi.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki SATEL – firmy zajmującej się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń do inteligentnych systemów alarmowych.

Polska marka SATEL (https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-satel/) stawia na różnorodność produktów oraz funkcjonalne, a zarazem ekonomiczne rozwiązania alarmowe gwarantujące bezpieczeństwo i ochronę osób oraz obiektów. Firma wciąż się modernizuje i zmienia, pilnuje trendów w branży i dostosowuje funkcjonalność swoich urządzeń do aktualnych wymagań rynku. Specjaliści z SATEL swoją praktykę rozwijają już od ponad 25 lat i to przy 100% polskiego wkładu kapitałowego. Zaowocowało to znakomitą renomą w branży i zaufaniem klientów.

Polska firma i światowe standardy

Obecnie firma SATEL to ponad 270 pracowników i oferta ponad 400 zaawansowanych produktów, z których można tworzyć indywidualne systemy dopasowane do różnorodnych potrzeb. Asortyment obejmuje produkty do systemów alarmowych, automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu.

Urządzenia marki SATEL produkowane są w Polsce przez polskich specjalistów, dzięki czemu wyróżniają się perfekcyjnym wykonaniem i funkcjonalnością. W przypadku doskonałej jakości swoich produktów firma nigdy nie idzie na kompromis, co doceniają użytkownicy i instalatorzy. Wszystkie produkty SATEL zanim trafią do klienta przechodzą pełne wewnętrzne testy funkcjonalności. Dodatkowo marka wdrożyła system zarządzania jakością wyrobów zgodnie z normą ISO 9001:2000.

Systemy alarmowe na najwyższym poziomie

SATEL to w końcu po prostu ludzie, dla których tworzenie znakomitych rozwiązań w systemach zabezpieczeń jest pasją. Nie ukrywamy, że swoją pasją zarazili także nas.

Jako miłośnicy kompleksowych rozwiązań posiadamy solidną wiedzę na temat systemów alarmowych, a przede wszystkim – umiejętności praktyczne poparte wieloletnim doświadczeniem. Poszliśmy także dalej i naszym klientom oferujemy szeroki zakres wsparcia i unikalne szkolenia warsztatowe.

Wsparcie na każdym etapie współpracy

W swojej codziennej działalności napotykamy na problemy jak każdy. I jak każda solidna firma nie zostawiamy naszych klientów z trudnościami, lecz stajemy z nimi oko w oko. Dzięki temu przeszkoleni przez nas instalatorzy mogą liczyć na nasze wsparcie i realną pomoc.

Pełne informacje dostępne na naszej stronie: https://www.montersi.pl/wsparcie/

Previous Debata na temat stanu mieszkalnictwa w Polsce
Next Sprawdź, co musisz wiedzieć o budowie lub remoncie łazienki

Może to Ci się spodoba

Instalacje 0 Comments

Dlaczego warto instalować system sygnalizacji pożarowej?

Wybuch pożaru to poważne zagrożenie dla ludzi znajdujących się w objętym nim budynku. Niebezpieczeństwo niesie nie tylko rozprzestrzeniający się ogień, ale także dym i substancje toksyczne – to właśnie one

Instalacje 0 Comments

Urządzenia pomiarowe w naszych domach

Każdy z nas posiada w domu lub mieszkaniu chociaż jedno urządzenie pomiarowe. To właśnie za ich pomocą jesteśmy w stanie stwierdzić, ile zużyliśmy wody, gazu lub energii elektrycznej. Wszelkie rodzaju

Instalacje 0 Comments

Elektryka – układ nerwowy nowoczesnego domu

Dlaczego dobry projekt i wykonanie instalacji elektrycznej każdego mieszkania to podstawa? Ponieważ bez zasilania elektrycznego ciężko wyobrazić sobie codzienne życie, którym praktycznie wszystkie używane przez nas sprzęty to elektronika. Instalacja

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź