Małe umywalki owalne i zaokrąglone – w jakich łazienkach sprawdzą się najlepiej?

Małe umywalki owalne i zaokrąglone – w jakich łazienkach sprawdzą się najlepiej?

Starannie wykonane małe umywalki o owalnych lub zaokrąglonych kształtach okazują się godnym uwagi wyborem w przypadku łazienek cechujących się mniejszymi wymiarami. Oprócz tego, że będą bardzo dobrze prezentować się w niewielkich łazienkach, na przykład gościnnych, sprawdzą się również w pomieszczeniach o większej powierzchni, w przypadku których inwestorzy chcieliby zdecydować się na funkcjonalną i jednocześnie minimalistyczną przestrzeń. Duży wybór wytrzymałych oraz designerskich umywalek można znaleźć w ofercie marki Laufen, która proponuje klientom modele cechujące się szerokością już od zaledwie 34 cm. Na które kolekcje warto zwrócić szczególną uwagę w przypadku poszukiwań małej umywalki utrzymanej w stylu nowoczesnym lub klasycznym?

Nowoczesne małe umywalki, które wyróżniają się oryginalnym designem

Inwestorzy, którzy poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych małych umywalek, docenią kolekcję Sonar pojawiającą się w ofercie marki Laufen. Wyposażenie łazienkowe z tej kolekcji powstało dzięki koncepcji stworzonej przez cenioną na całym świecie projektantkę Patricie Urquiola, która zaprojektowała zaokrąglone umywalki wyróżniające się niespotykanym dotąd wykończeniem. Warto w tym miejscu wspomnieć, że umywalki zostały wykonane z innowacyjnego materiału Saphrikeramik®, który charakteryzuje się niezwykłą plastycznością pozwalającą na wykonanie modeli o wyjątkowo cienkich ściankach i jednocześnie cechujących się wysoką wytrzymałością. Dzięki temu mała umywalka okrągła z kolekcji Sonar bardzo dobrze komponuje się z wyposażeniem niewielkich łazienek, dodając aranżacjom charakteru.

Mała umywalka zaokrąglona montowana do ściany z kolekcji Sonar wyróżnia się wymiarami wynoszącymi 41 cm szerokości i 42 cm głębokości. Jej kompaktowe kształty zapewniają jednak domownikom wysoki komfort podczas codziennego dbania o higienę i dzięki temu okazują się idealnym rozwiązaniem do małych łazienek, w których niezwykle ważny okazuje się każdy centymetr dobrze wykorzystanej przestrzeni. Warto przy tym zwrócić uwagę na małe umywalki nablatowe mające 34 cm szerokości i występujące w wersji z ozdobnym ryflowaniem. Tego typu modele można z powodzeniem połączyć z pojemnymi szafkami łazienkowymi, zyskując więcej cennej przestrzeni do przechowywania.

Funkcjonalne rozwiązania do małych łazienek – nowoczesne umywalki z kolekcji VAL

Poszukując funkcjonalnych i jednocześnie świetnie prezentujących się rozwiązań do mniejszych łazienek, warto również zwrócić uwagę na proponowaną przez markę Laufen kolekcję VAL. Pojawiające się w niej zaokrąglone umywalki wyróżniają się nie tylko ciekawym designem, ale również praktyczną półką odstawczą występującą w wybranych modelach. Tego typu dodatkowe miejsce świetnie sprawdzi się jako przestrzeń na kosmetyki czy akcesoria. Ponadto podobnie jak zaokrąglone umywalki z kolekcji Sonar modele VAL są wykonane z innowacyjnego materiału Saphirkeramik, który pozwala na formowanie wyrobów o niepowtarzalnych kształtach i jednocześnie zapewnia ich wysoką wytrzymałość.

Klasyczne małe umywalki w nowoczesnym wydaniu, czyli kolekcja The New Classic

Osoby ceniące sobie klasyczne aranżacje wyróżniające się ponadczasową elegancją i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań z pewnością docenią małe umywalki o owalnych kształtach znajdujące się w kolekcji The New Classic. Pojawiające się w niej wyposażenie łazienkowe cechuje się wyjątkowym designem wprowadzającym w świat luksusu oraz klasycznych aranżacji. Klienci mogą zdecydować się na małe umywalki ścienne lub nablatowe, co podobnie jak w opisywanej wcześniej kolekcji Sonar pozwala na przemyślane wykorzystanie przestrzeni dostępnej pod umywalką.

W przypadku owalnych umywalek z serii The New Classic w ofercie marki Laufen pojawiają się modele o wymiarach wynoszących 50 cm szerokości, które pozwalają na przemyślane zaplanowanie wyposażenia łazienki przy zachowaniu jak największej funkcjonalności i komfortu.

Previous Montaż konstrukcji stalowej - w halach przemysłowych
Next Jak bezpiecznie przechowywać farby do wnętrz?

Może to Ci się spodoba

Aranżacje łazienek 0 Comments

Lampy łazienkowe to jeden z najważniejszych elementów pomieszczenia. Sprawdź, na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Przy urządzaniu jakiejkolwiek przestrzeni ważne jest, żeby nie zapomnieć o doborze odpowiedniego oświetlenia. W końcu nawet w dobrze oświetlonych światłem słonecznym pomieszczeniach potrzebujemy sztucznego źródła światła, dzięki któremu będziemy mogli

Łazienki 0 Comments

Jak dobrać wannę do łazienki? – radzi Kaldewei

Wanna to dla wielu z nas najważniejszy element każdej łazienki. Zapewnia chwilę relaksu i odprężenia po ciężkim dniu oraz ochłodę w czasie upałów. Dlatego wybór odpowiedniej wanny jest ważnym elementem

Aranżacje łazienek 0 Comments

Jak dobrać płytki do małej łazienki?

Aranżacja wnętrza jest bardzo ważna. Nieważne, czy dopiero wprowadzamy się do nowego miejsca, czy może chcemy odświeżyć nieremontowane długo mieszkanie. Ważne, aby zrobić to z wyczuciem. W zależności od układu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź