Kiedy warto zamontować fototapety do przedpokoju?

Kiedy warto zamontować fototapety do przedpokoju?

Aranżacja przedpokoju często schodzi na dalszy plan remontu i trudno się temu dziwić. Pierwszeństwo ma kuchnia i łazienka, bez których po prostu trudno się obyć. Glazura, armatura, sprzęty, meble i oświetlenie pochłaniają dużą część budżetu przeznaczonego na wyposażenie mieszkania. Osoby, które mają to już za sobą, wspominają, ile decyzji trzeba podjąć w bardzo krótkim czasie, by spiąć wszystkie elementy. To prawdopodobnie powód, dlaczego korytarz zostaje pozostawiony sam sobie. A szkoda! Dla wielu liczy się pierwsze wrażenie, a przedpokój to przecież miejsce, w którym witamy gości.

Efektowne fototapety 3D

Jest kilka powodów, dla których warto skorzystać z trwałej i zmywalnej fototapety na ścianę w strefie wejścia do mieszkania. Jednym z nich jest chęć przywitania gości w wielkim stylu z efektownym widokiem za plecami. Oryginalny wygląd korytarza, dopasowanie grafiki pod wymiar ściany i nadanie przestrzeni niepowtarzalnego charakteru to cele, które można osiągnąć, wybierając fototapety 3d do przedpokoju z pokaźnej galerii obrazów, dostępnych w sieci.

Trendy się zmieniają, jednak trójwymiarowe grafiki wciąż robią furorę wszędzie, gdzie tylko się pojawią. Efekty 3D są intrygujące, przykuwają uwagę i pod każdym kątem wyglądają inaczej. Dlatego doskonale spełniają się w roli elementu wystroju w przechodnim pomieszczeniu.

Praktyczne, zmywalne okładziny na ścianę do przedpokoju

Ściana przy wejściu jest bardziej narażona na zabrudzenia i uszkodzenie, dlatego warto ją zabezpieczyć solidniej, niż w innych pomieszczeniach. Przede wszystkim powinna być możliwość łatwego wyczyszczenia zabrudzeń w razie potrzeby, a właściciele czworonogów to potwierdzają.

Kto ma psa (szczególnie większej rasy), docenia łatwość utrzymania czystości, gdy wyposaży się mieszkanie w zmywalne fototapety 3D. Do przedpokoju to rozwiązanie praktyczne nie tylko dla opiekunów zwierząt, ale dla wszystkich, którzy nie chcą się martwić nieestetycznymi śladami użytkowania na ścianach.

Nawet jasne aranżacje mogą pozostać czyste i świeże, jeśli zainwestuje się w dobrą, zmywalną tapetę. W sklepie internetowym ObrazyFoto.eu oferują produkty tego typu bardzo dobrej jakości. Do wyboru jest kilka rodzajów wykończenia, a obsługa sklepu doradza, które opcje w danym przypadku sprawdzą się najlepiej.

Modelowanie przestrzeni efektem trójwymiarowym

Fototapety z efektem 3D to sposób, aby do ciasnego przedpokoju wpuścić więcej przestrzeni. Przeglądając obrazy i fotografie w Internecie, dajmy się zainspirować projektantom, którzy przygotowują grafiki w programach komputerowych. Świeże pomysły, modna kolorystyka i wysoka jakość wydruków gwarantuje znakomity efekt na ścianie. Np. fraktalne wzory tworzą głębię obrazu i wyglądają niezwykle nowocześnie. Mozaika z geometrycznych elementów, w kolorach naturalnego drewna i czerni, stylowo zaprezentuje się w przedpokoju. Dobrze dobrane fototapety 3D mogą optycznie podnieść sufit, poszerzyć pomieszczenie albo odwrócić uwagę od mało estetycznych zakamarków (liczniki, schody, drzwi etc.).

Previous Co powinniśmy wiedzieć o paskach LED? – przydatne informacje
Next Szafki pod umywalkę - jak wybrać właściwą?

Może to Ci się spodoba

Wydarzenia 0 Comments

Rewolucja nadeszła: Kaldewei Xetis na rynku

Emaliowana powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis ze zintegrowanym odpływem ściennym jest już dostępna na rynku. To kamień milowy w rozwoju produktów do nowoczesnej aranżacji łazienek Dzięki nowej powierzchni prysznicowej ze zintegrowanym

Aranżacja wnętrz 0 Comments

Obrazy do kuchni – hit czy kit?

Z czym kojarzy się nam kuchnia? Z miłym zakątkiem, w którym możemy coś przekąsić, z miejscem, w którym cała rodzina przygotowuje posiłek, ze smakowitymi zapachami i wesołą atmosferą. To właśnie

Mieszkanie

Czy domena europejska to dobra inwestycja?

Domena europejska (.eu) zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Wielu przedsiębiorców często rejestruje ją w parze z naszą domeną narodową (.pl) dla podkreślenia europejskiego wymiaru swojej działalności. Prawie 38% witryn

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź