GIRA – rozwiązania na miarę XXI wieku

GIRA – rozwiązania na miarę XXI wieku

Gira to renomowany niemiecki producent osprzętu elektrycznego, którego rozwiązania cieszą się uznaniem na całym świecie. Wszystko za sprawą połączenia atrakcyjnego wzornictwa idącego w parze z najwyższą jakością oferowanych produktów.

GIRA – szeroka gama osprzętu elektroinstalacyjnego

Gira posiada w swoim asortymencie dziesiątki rozmaitych wariantów ramek, łączników oraz modułów podtynkowych. Dzięki olbrzymiemu zróżnicowaniu modeli, poszczególne elementy można zestawiać w oryginalne kombinacje, kreując w ten sposób nowe trendy we współczesnych aranżacjach. Osprzęt Gira z powodzeniem sprawdzi się w większości stylów wnętrzarskich, stanowiąc efektowny element wystroju. Produkty Gira, ze względu na swoją estetykę oraz wyróżniającą się stylistykę, były wielokrotnie nagradzane w branżowych plebiscytach. Poszczególne kolekcje prezentują własną, odrębną charakterystykę form i kolorów, nie mniej jednak wszystkie pozycje łączy wysoka funkcjonalność oraz znakomite dopasowanie. Charakteryzują się ponadto eleganckim designem dopracowanym w każdym detalu.

GIRA – niemiecka jakość w zgodzie z trendami

Osprzęt marki Gira zdecydowanie należy do produktów najwyższej jakości. Pozycje poszczególnych kolekcji są wytwarzane z wysokogatunkowych, odpornych na uszkodzenia surowców, dzięki czemu ramki czy łączniki długo zachowują swoje pierwotne właściwości oraz wygląd, opierając się upływowi czasu. Warto wspomnieć o bezproblemowej instalacji, która zapewnia znakomite przyleganie do powierzchni i niezawodne użytkowanie. Bez względu na to, czy wybór padnie na elementy pochodzące z kolekcji Gira ClassiX, Gira Esprit, czy Gira Event, jak również najnowsze linie niemieckiego brandu, nawet najbardziej wymagający użytkownik otrzyma satysfakcjonujące go rozwiązanie. Produkty marki Gira nie tylko podążają za najnowszymi trendami, ale same je wyznaczają, wprowadzając do domów oraz przestrzeni publicznych nutę subtelnej elegancji z charakterem, podszytej nowoczesnym wzornictwem.

Previous Jakie zalety posiada fornir naturalny i kiedy warto go zastosować?
Next Profesjonalna pilarka łańcuchowa - czym kierować się przy wyborze?

Może to Ci się spodoba

Budowa domu 0 Comments

Jak zapobiegać zamarzaniu rynien zimą za pomocą kabli grzewczych?

Zimą zamarzanie rynien może być uciążliwe i może prowadzić do poważnych problemów z dachami i rynnami. Najlepszym sposobem zapobiegania zamarzaniu rynien zimą jest zastosowanie kabli grzewczych, które utrzymują temperaturę powyżej

Wentylacja i klimatyzacja 0 Comments

Jakie metody izolacji warto zastosować w przypadku wentylacji?

Mata kauczukowa odznacza się bardzo dobrą odpornością na dyfuzję pary wodnej. To nie wszystkie jej zalety. Materiał chroni przed dużym hałasem i zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia. Czym jeszcze się wyróżnia?

Instalacje 0 Comments

14 proc. domów jednorodzinnych w Polsce ma własną instalację fotowoltaiczną

W tym roku liczba gospodarstw domowych w Polsce korzystających z energii wyprodukowanej we własnych mikroinstalacjach fotowoltaicznych przekroczy milion. Coraz więcej osób przekonuje się do inwestycji w fotowoltaikę, ponieważ własne źródło zielonej energii oznacza oszczędność,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź