Funkcjonalne stelaże podtynkowe WC i nowoczesne przyciski spłukujące

Funkcjonalne stelaże podtynkowe WC i nowoczesne przyciski spłukujące

Stelaże podtynkowe WC pozwalają nie tylko na stabilny montaż toalet podwieszanych, ale także zapewniają duży wybór dedykowanych przycisków w modnych kolorach. Producent ROCA oferuje między innymi stelaż podtynkowy DUPLO ONE w zestawie z miską podwieszaną bezkołnierzową z deską wolnoopadającą SLIM z funkcją szybkiego montażu.

Zestawy podtynkowe z toaletami podwieszanymi Ona i Gap wpasowują się do każdej łazienki ze względu na wzornictwo, gamę oferowanych wymiarów oraz wysoką jakość wykonania.

Wyjątkowe produkty z kolekcji Ona nawiązują do natury emanując siłą, a proste gładkie linie wnoszą spokój i odprężający nastój w przestrzeni łazienkowej.

Idealnie dopasowane zestawy z kolekcji Ona i Gap – perfekcja, niebagatelność i korzystne ceny od producenta Roca

Zestawy zawierające stelaż i miskę WC z kolekcji Ona i Gap są idealnie dopasowane do wszystkich elementów. Zakup zestawów od producenta Roca jest łatwiejszy i bardzo korzystny cenowo (ponieważ nie musimy tracić czasu na ich samodzielne kompletowanie). Warto również wspomnieć o zastosowaniu nowoczesnych systemów spłukujących, które zapewniają większą oszczędność wody (w komplecie znajduje się zestaw do montażu).

Zestawy z kolekcji Ona i Gap wyróżnia higieniczność rozwiązań –  ukryte mocowania oraz technologia bezkołnierzowa Rimless, sprawiają, iż  łazienka jest  łatwiejsza do posprzątania. W przypadku małej łazienki dobrym wyborem są zestawy z wersją krótkiej miski wc – Compacto.

Stelaże podtynkowe – sprawny montaż wraz z możliwością wyboru różnorodnych przycisków spłukujących

Producent udostępnia przyciski spłukujące z serii Duplo One. Są to m.in. PL7, PL10, EP1 i EP2.

Zalety wyżej wymienionych przycisków spłukujących, pasujących do stelaża Duplo One (i nie tylko):

  • nowoczesny wygląd,
  • dwufunkcyjność – duże i małe spłukiwanie (stelaże Duplo One posiadają zakresy spłukiwania 4/2l, 4,5/3l oraz 6/3l),
  • możliwość wyboru przycisków błyszczących (także wykonanych ze szkliwa) lub matowych,
  • różnorodna kolorystyka (białe i czarne barwy świetnie komponujące się z nowoczesnymi aranżacjami),
  • możliwość wyboru przycisków elektronicznych (EP1 i EP2), które są bezdotykowe, gwarantując dodatkowo większą higienę,
  • wybrane modle wyróżniają się podświetleniem LED (w różnych odcieniach),
  • nie wymagają dodatkowego zasilacza.

Warto również wspomnieć, iż poza stelażami do wc, oferta systemów instalacyjnych Roca zawiera także inne stelaże podtynkowe do bidetów, umywalek oraz pisuarów umożliwiające montaż z niekwestionowaną stabilnością. Są wyjątkowo wytrzymałe, funkcjonale i cenione przez klientów.

Previous Jakie okna balkonowe są obecnie na topie?
Next Czym kierować się przy wyborze materiałów ściernych?

Może to Ci się spodoba

Aranżacje łazienek 0 Comments

Jak dobrać brodzik do łazienki – radzi Kaldewei

Brodzik jest tym elementem wyposażenia wnętrz, który z jednej strony decyduje o komforcie korzystania z prysznica, a z drugiej stanowi istotny walor architektoniczny i mocno wpływa na wygląd łazienki. Jakie

Zdrowie i uroda 0 Comments

Twarda woda w łazience? Co robić – radzi Kaldewei

Jedną z największych bolączek polskich łazienek jest problem „twardej wody” w kranach. Za jej sprawą na urządzeniach kąpielowych pojawia się kamień i osad, co obniża ich żywotność i estetykę. Jak

Aranżacje łazienek 0 Comments

W nowoczesnych łazienkach zamiast tradycyjnych modeli coraz częściej stosowane są bezkołnierzowe toalety i bezbrodzikowe kabiny

W dzisiejszych czasach łazienka to już nie tylko miejsce do codziennej pielęgnacji, lecz także pomieszczenie o estetycznym wyglądzie, które zachwyca dbałością o detal, nowoczesnymi urządzeniami sanitarnymi i stylowymi dodatkami. Tradycyjne toalety zastępują modele wiszące i bezkołnierzowe.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź