Fototapety do samodzielnej kompozycji

Fototapety do samodzielnej kompozycji

Nowoczesne fototapety na nowo zyskały popularność jako dekoracja wnętrz nie tylko w mieszkaniach, są stosowane również w biurach, firmach, restauracjach lub przedszkolach. W czym tkwi sukces współczesnych fototapet?

medium

Fototapety oferowane współcześnie to w zasadzie dwie różne grupy produktów. Pierwsza grupa to standardowe produkty wytwarzane w długich seriach i sprzedawane w określonych rozmiarach. Druga grupa to wydruki na indywidualne zamówienie oferowane przez specjalistyczne sklepy internetowe współpracujące z drukarniami. Oto zalety fototapet oferowanych przez takie serwisy:

– Temat fototapety możemy wybrać spośród kilku milionów zdjęć pogrupowanych tematycznie. Możemy wybierać wg kolorów, tematyki, przeznaczenia pomieszczenia lub użyć wewnętrznej wyszukiwarki. Dodatkowa opcja to możliwość wgrania zdjęcia z własnego komputera wprost do panelu zamówienia. Mając takie możliwości jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy swój pomysł.
– Po wybraniu zdjęcia na motyw fototapety mamy sporo możliwości konfiguracji produktu, w tym także edycji zdjęcia. Oprócz kilku efektów graficznych najważniejsza jest opcja kadrowania zdjęcia. Pozwala ona wybrać do wydruku taki fragment zdjęcia, który naszym zdaniem będzie najlepszy. Opcja kadrowania zdjęcia jest niezależna od opcji określania wymiarów końcowych fototapety.
– Fototapety możemy zalaminować po wydruku, przez co zwiększa się ich wytrzymałość mechaniczna i odporność na wodę. Tym samym możemy je stosować w pokoju dziecięcym, w kuchni, a nawet w łazience.
– Papier syntetyczny o wysokiej gramaturze, nowoczesna i ekologiczna technologia druku gwarantuje ostrosć i trwałosc kolorów.
– Sposób i materiały do klejenia analogiczne jak dla tapet grubych i winylowych.

Previous To nie fikcja, to dom myślący za Ciebie
Next Twarda woda w łazience? Co robić - radzi Kaldewei

Może to Ci się spodoba

Mieszkanie 1Comments

Chcesz wyremontować dom? Kup odpowiednią wiertarkę

Remont domu to nie lada wyzwanie. Zależy nam na tym, aby wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Wymarzona wizja jest możliwa do zrealizowania tylko wtedy, gdy całe przedsięwzięcie zostanie dobrze

Materiały wykończeniowe 0 Comments

Jak dobrać najlepsze wykładziny do biura? Porady ekspertów

Urządzając biuro stajemy przed ogromnym wyzwaniem. To miejsce pracy, powinno być nie tylko praktyczne, ale również komfortowe i estetyczne. Dlatego bardzo ważny jest jego wystrój. Dziś podpowiemy w jaki sposób

Wykończenia wnętrz 0 Comments

Rewolucja nadeszła: Kaldewei Xetis na rynku

Emaliowana powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis ze zintegrowanym odpływem ściennym jest już dostępna na rynku. To kamień milowy w rozwoju produktów do nowoczesnej aranżacji łazienek Dzięki nowej powierzchni prysznicowej ze zintegrowanym

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź