Fototapety do samodzielnej kompozycji

Fototapety do samodzielnej kompozycji

Nowoczesne fototapety na nowo zyskały popularność jako dekoracja wnętrz nie tylko w mieszkaniach, są stosowane również w biurach, firmach, restauracjach lub przedszkolach. W czym tkwi sukces współczesnych fototapet?

medium

Fototapety oferowane współcześnie to w zasadzie dwie różne grupy produktów. Pierwsza grupa to standardowe produkty wytwarzane w długich seriach i sprzedawane w określonych rozmiarach. Druga grupa to wydruki na indywidualne zamówienie oferowane przez specjalistyczne sklepy internetowe współpracujące z drukarniami. Oto zalety fototapet oferowanych przez takie serwisy:

– Temat fototapety możemy wybrać spośród kilku milionów zdjęć pogrupowanych tematycznie. Możemy wybierać wg kolorów, tematyki, przeznaczenia pomieszczenia lub użyć wewnętrznej wyszukiwarki. Dodatkowa opcja to możliwość wgrania zdjęcia z własnego komputera wprost do panelu zamówienia. Mając takie możliwości jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy swój pomysł.
– Po wybraniu zdjęcia na motyw fototapety mamy sporo możliwości konfiguracji produktu, w tym także edycji zdjęcia. Oprócz kilku efektów graficznych najważniejsza jest opcja kadrowania zdjęcia. Pozwala ona wybrać do wydruku taki fragment zdjęcia, który naszym zdaniem będzie najlepszy. Opcja kadrowania zdjęcia jest niezależna od opcji określania wymiarów końcowych fototapety.
– Fototapety możemy zalaminować po wydruku, przez co zwiększa się ich wytrzymałość mechaniczna i odporność na wodę. Tym samym możemy je stosować w pokoju dziecięcym, w kuchni, a nawet w łazience.
– Papier syntetyczny o wysokiej gramaturze, nowoczesna i ekologiczna technologia druku gwarantuje ostrosć i trwałosc kolorów.
– Sposób i materiały do klejenia analogiczne jak dla tapet grubych i winylowych.

Previous To nie fikcja, to dom myślący za Ciebie
Next Twarda woda w łazience? Co robić - radzi Kaldewei

Może to Ci się spodoba

Mieszkanie 1Comments

10 wzorów tapet, które możesz wykorzystać w pokoju dziecka

Dekoracja pokoju dziecięcego to duże wyzwanie. Za maluszka decydują najbliżsi, starsze dziecko słusznie upomina się zwykle o możliwość samodzielnego dokonania wyboru. Bez względu na to, kto ma ostatnie słowo, warto

Remont 0 Comments

Remonty w kuchniach i łazienkach z MFP®

Co sprawia, że płyta MFP® jest materiałem godnym polecenia do wykorzystania w pracach remontowych w łazienkach czy kuchniach? MFP® w przeciwieństwie do większości innych materiałów drewnopochodnych nie ulega rozwarstwieniu i

Wykończenia wnętrz 0 Comments

Gdzie stosować wielkoformatowe płytki podłogowe?

Zastosowanie wielkoformatowych płytek podłogowych to idealne rozwiązanie w wielu aranżacjach. Większy rozmiar kafli staje się już obecnie w zasadzie standardem. Daje on projektantom wiele nowych możliwości kreacji interesujących wnętrz, jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź