Budros – usługi budowlane na najwyższym poziomie

Budros – usługi budowlane na najwyższym poziomie

Firma Budros już od ponad 30 lat działa na rynku w branży budowlanej. Swoją działalność przedsiębiorstwo rozpoczęło w 1991 roku w Trójmieście, gdzie do teraz ma siedzibę. Prężnie rozwija się jako deweloper Gdańsk, zyskując nowych, usatysfakcjonowanych klientów. Za osiągnięciami firmy stoi wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, który niezmiennie od lat angażuje się we wszystkie oferowane usługi. Swoje projekty, jako wykonawca generalny, realizuje od początku do końca, pozostawiając budynek w pełni wykończony i funkcjonalny.

W przypadku określonego zakresu prac, sprawdza się także w roli podwykonawcy. Działania na zlecenia inwestorów oraz te w ramach zamówień publicznych dają gwarancję rzetelności firmy, potwierdzonej wieloma referencjami, certyfikatami i dyplomami dostępnymi na stronie https://budros.pl/.

Jakie usługi proponuje deweloper Gdańsk – Budros?

Wieloletnie doświadczenie i osiągnięcia w działaniach firmy Budros sukcesywnie wpływają na rozszerzanie zakresu usług budowlanych. Budros realizuje inwestycje jako generalny wykonawca w ramach budownictwa mieszkalnego, tworzy projekty dla branży hotelarskiej, kulturalnej i oświatowej, służby zdrowia i innych. Jako deweloper Gdańsk, firma oferuje mieszkania w wysokim standardzie z myślą zarówno o inwestorach, jak i o rodzinach z dziećmi czy seniorach. Różnorodność mieszkań i apartamentów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Deweloper Budros dba o to, aby jego inwestycje mieszkalne usytuowane były w wygodnej lokalizacji na terenie Gdańska i okolic. W swoim obszarze działalności prowadzi również usługi z zakresu rusztowań przemysłowych. Od 1991 roku  przedsiębiorstwo ma swój udział w Niemczech, gdzie jest cenionym partnerem firm niemieckich w zakresie rusztowań, prac montażowo-budowlanych elewacyjnych.

Jakie korzyści przynosi współpraca z firmą budowlaną Budros?

Firma budowlana Budros prowadzi kompleksowe prace na zlecenie inwestorów. Od podstaw budowlanych po prace wykończeniowe. Wszystkie zlecenia prowadzone są rzetelnie i terminowo. Nad prawidłowością realizacji zlecenia czuwa wykształcony i doświadczony zespół specjalistów. Inwestycje wykonywane przez firmę Budros prowadzone są zgodnie z prawem budowlanym z naciskiem na zachowanie wszelkich norm budowlanych. Chcąc utrzymać wysoki standard usług, Budros pilnuje harmonogramu prac. Działa w 100% wykorzystując polski kapitał, dodatkowo stawia na lokalny patriotyzm, współpracując z lokalnymi dostawcami i usługodawcami.

Budros to nie tylko deweloper

Od początku swojej działalności firma Budros pełni także rolę generalnego wykonawcy, budując m.in. mieszkania w ramach systemu TBS dla Gdańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego oraz TBS Motława. W ten sposób usługi świadczone przez Budros realnie wpływają na powiększanie dostępności mieszkań na obszarze Trójmiasta i okolic. Już teraz firma Budros ma na swoim koncie generalnego wykonawcy wybudowanych blisko tysiąc mieszkań w systemie TBS oraz dla współdzieleni mieszkaniowych. W lutym 2023 roku firma Budros wygrała kolejny przetarg na budowę siódmego już w swojej karierze przy ulicy Piotrkowskiej w Gdańsku budynku mieszkalnego. Inwestycja powstanie dzięki wygranemu przetargowi, ogłoszonemu przez TBS Motława.

Wykończenie mieszkania pod klucz czy rabat? Promocja Budros

Deweloper Budros przygotował specjalną promocję dla swoich klientów, w której to konsument decyduje, jak z niej skorzysta, wybierając dowolne mieszkanie w inwestycji przy ulicy Myśliwskiej 24 w Gdańsku. W promocji dostępne są dwie opcje wyboru. Pierwsza z nich gwarantuje 6% rabatu, który pozwoli zaoszczędzić nawet 60 000 tysięcy złotych lub wykończenie wybranego mieszkania pod klucz. Deweloper Gdańsk wie, że każdy klient ma inne potrzeby i pozostawia wybór swoim klientom. Wszelkie szczegóły dotyczące promocji dostępne są na stronie firmy Budros https://budros.pl/aktualnosci/wykonczenie-pod-klucz-lub-rabat-60-tys-zl/ .

Previous Jak uszczelnić okno dachowe?
Next Verlinger - dystrybutor produktów remontowych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Stworzenie najbardziej komfortowej przestrzeni we własnym domu

Milan Rabszski ma bardzo wiele zainteresowań, a jednym z nich jest projektowanie wnętrz, którym interesuje się od niedawna. Jako że tematyką, jaką Milan się zajmuje są polskie legalne kasyna internetowe,

Wiadomości 0 Comments

Jak zwiększyć zasięg firmy sprzątającej dzięki sklepowi WWW?

Firmy sprzątające to jeden z największych sektorów gospodarki. Pracują w nim setki tysięcy ludzi na całym świecie. Chociaż sprzątanie jest usługą, która jest szczególnie potrzebna w czasie pandemii, firma sprzątająca

Wiadomości 0 Comments

Silikażel w kosmetykach – jakie są jego właściwości i zalety?

Silikażel to substancja na szeroką skalę stosowana w kosmetykach. Popularny krzemian sodu, o właściwościach absorpcyjnych, wykorzystywany jest jako środek wypełniający lub zagęszczający kosmetyki. Utrzymuje również odpowiedni stopień wilgoci. Silikażel –

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź