SDG Invest buduje we Wrocławiu Zaułek Złotnicki

SDG Invest buduje we Wrocławiu Zaułek Złotnicki

Ruszyła kolejna inwestycja wrocławskiego dewelopera specjalizującego się w budowie kameralnych osiedli z mieszkaniami wysokiej jakości. Zaułek Złotnicki III – to już trzeci etap inwestycji zlokalizowanej w pobliżu wrocławskiego stadionu, zaledwie 10 minut jazdy od zabytkowego centrum miasta. Sprawdziliśmy historię firmy SDG Invest, która odpowiada za tę budowę.

SDG Invest jest spółką z o.o. z krajowym kapitałem, która od lat specjalizuje się w realizacjach inwestycji w sektorze budowlanym, a w szczególności projektów deweloperskich o charakterze wielorodzinnym na terenie miasta Wrocławia oraz miejscowości sąsiadujących.

Strategicznym celem firmy jest budowa dobrych jakościowo mieszkań, domów i apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach i po konkurencyjnych cenach. – Wybieramy do tego wyłącznie lokalizacje powszechnie uznane za dobre, z dogodnym dojazdem do centrum miasta i zapewniające bliskość głównych arterii miasta. Spełniając te kryteria w naszą strategię wpisuje się obecnie realizowana inwestycja – Zaułek Złotnicki – piszą przedstawiciele firmy na stronie internetowej www.zaulekzlotnicki.pl, która zawiera też wyszukiwarkę nowych mieszkań tego dewelopera.

Oferowane przez SDG Invest domy, apartamenty i mieszkania budowaną są w najwyższych standardach i z najlepszych jakościowo materiałów budowlanych dostępnych na rynku. Tak też jest w przypadku Zaułka Złotnickiego III. Firma wybiera i przy tej inwestycji materiały nowoczesne i ekologiczne. Dba w ten sposób o wysoką estetykę i ciepło wnętrz, a co za tym idzie także o dobre samopoczucie i zdrowie swoich klientów. Budowane przez nią osiedla mają na celu bezpieczeństwo i wygodę klientów.

– Tworzymy enklawy przyjazne mieszkańcom o wysokim komforcie użytkowania i rodzinnej kameralnej atmosferze. Budujemy wśród zieleni, blisko centrum a jednak z dala od miejskiej wrzawy i zgiełku. Dajemy przestrzeń życiową, której brakuje na tradycyjnych blokowiskach – pisze firma na stronie internetowej.

W opisie inwestycji czytamy, że celem firmy jest zaufanie i satysfakcja klientów. Deweloper zapewnia, że stosowana przez niego polityka jakości gwarantuje zawsze wysoką jakość budowanych domów, mieszkań i apartamentów, a inwestycja na wrocławskich Złotnikach ma być tego przykładem.

– Rozumiemy potrzeby mieszkaniowe naszych klientów i jesteśmy w stanie sprostać tym najbardziej wymagającym. Budując przyszłą ostoję życia rodzinnego dla naszych klientów zapewniamy stabilność domowego ogniska i spokojny sen. Wybierając nas jako partnera w budowie domu nasi klienci  wybierają  rzetelnego kontrahenta, dla którego raz dane słowo jest święte i wiążące – mówi przedstawiciel szefostwa SDG Invest.

Osoby decydujące się na zakup mieszkania w Zaułku Złotnickim maj zagwarantowaną niezmienność ceny już od chwili rezerwacji mieszkania lub domu.

Więcej informacji o deweloperze: http://zaulekzlotnicki.pl/deweloper-sdg-invest/

Previous Wyjątkowe projekty nowoczesnych domów
Next Kuchnia otwarta czy zamknięta?

Może to Ci się spodoba

Mieszkanie 0 Comments

Klienci na rynku mieszkaniowym są coraz bardziej wymagający. Metraż i lokalizacja to już nie wszystko

Zwiększająca się liczba nowych mieszkań dostępnych na rynku powoduje, że deweloperzy muszą bardziej starać się o klienta. A ten staje się bardziej świadomy i wymagający. Poza głównymi kryteriami – ceną, metrażem i lokalizacją –

Mieszkanie 0 Comments

Co wybrać – mieszkanie w stanie deweloperskim czy wykończone pod klucz?

Kupno mieszkania to dla każdej osoby jedno z największych marzeń, ale i największe wyzwanie inwestycyjne. Kupno swojego własnego lokum musi być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem zarówno finansowym, organizacyjnym, jak i czasowym.

Mieszkanie 0 Comments

Czym jest ubezpieczenie majątkowe?

Ubezpieczenia majątkowe mogą dotyczyć zarówno mienia jak i odpowiedzialności cywilnej. Tym samym powinny to być jedne z podstawowych ubezpieczeń, o których pomyśli każdy właściciel mieszkania lub domu. Najważniejsze informacje na temat

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!