Przegląd myjek ciśnieniowych

Przegląd myjek ciśnieniowych

Czas wiosennych porządków nadchodzi nieuchronnie. W tym zadaniu myjka ciśnieniowa wydaje się nieodzowną pomocą. Dzięki niej można nie tylko skrócić czas mycia, ale także zamienić pracę w zabawę. Zobacz, co nowego w zakresie myjek ciśnieniowych oferuje rynek.

Myjki ciśnieniowe Kärcher

Myśląc o myjkach ciśnieniowych zarówno do zastosowań domowych, jak i profesjonalnych, przychodzi na myśl jedna firma, która stała się już niejako synonimem tych urządzeń. Myjki ciśnieniowe od dawna stanowią niezbędne wyposażenie wielu właścicieli domów i samochodów. Czyszczenie z ich pomocą jest łatwe i nie wymaga dużego wysiłku, stąd nie rzadko można usłyszeć, że mycie auta, elewacji domu czy podjazdu z kostki brukowej profesjonalną myjką to czysta przyjemność. Oczywiście jest tak, gdy użyjemy sprawdzonej i niezawodnej myjki. Już podstawowa myjka ciśnieniowa Karcher z serii K3 poradzi sobie z większością zadań w ramach wiosennych porządków. Do niewątpliwych zalet można zaliczyć takie cechy jak poręczność, łatwość obsługi i przechowywania. Ta uniwersalna myjka sprawdzi się niemal w każdym zadaniu, zarówno przy czyszczeniu narzędzi, mebli ogrodowych, rowerów, samochodów, jak i tarasów czy elewacji. Sześciometrowy wąż znajdujący się na wyposażeniu, dysza rotacyjna oraz lanca Vario Power gwarantują wysoki komfort pracy i ponad przeciętne efekty. Dzięki kompaktowej budowie, ergonomicznemu uchwytowi i dużym kołom manewrowanie myjką jest dziecinnie łatwe. Ponadto wyjmowany zbiornik na chemię można łatwo zdjąć i wyczyścić. Firma Kärcher przywiązuje dużą uwagę do wzornictwa, dlatego myjki tej firmy od lat utrzymane są w jednej, charakterystycznej dla marki kolorystyce (żółto – czarnej) oraz nowoczesnej estetyce. To wszystko sprawia, że myjka Kärcher nie tylko doskonale czyści, ale i świetnie wygląda.

Myjki ciśnieniowe Bosch

Firma Bosch to uznany na świecie producent różnego rodzaju urządzeń elektromechanicznych, także myjek ciśnieniowych, które pod względem innowacyjności rozwiązań technicznych nie ustępują tym najbardziej popularnym i najczęściej wykorzystywanym, nie tylko w domu. Myjka ciśnieniowa Bosch AdvancedAquatak 150 to solidne urządzenie, które umożliwia czyszczenie różnych powierzchni. Wysoką sprawność myjka zawdzięcza zastosowaniu metalowej pompy Quad z 4 cylindrami i silnika indukcyjnego o mocy 2200 W. Takie zestawienie sprawia, że żaden brud nie oprze się temu wielozadaniowemu urządzeniu. Myjką Bosch można czyścić z detergentem lub spłukiwać samą wodą. To praktyczne rozwiązanie, dzięki czemu można idealnie dostosować rodzaj czyszczenia do konkretnego zadania. Tam, gdzie wystarczy sama woda pod ciśnieniem, nie trzeba używać chemii. Do wymagających prac przewidziana jest, dołączona do myjki, regulowana dysza ze strumieniem wachlarzowym ora dysza obrotowa. Myjka jest łatwa w obsłudze, a zastosowanie systemu szybkozłączek ułatwia każdorazowe montowanie elementów myjki.

Myjki ciśnieniowe Nilfisk

Duńska firma Nilfisk, choć może mniej znana szerszej grupie odbiorców, to bardzo ceniona przez specjalistów. Firma od ponad stu lat jest jednym z czołowych światowych producentów profesjonalnych urządzeń czyszczących. Jednakże w gamie produktów tej firmy znajdziemy nie tylko rozwiązania przeznaczone dla firm, ale także dla domowych użytkowników. Przykładem jest choćby lekka i kompaktowa myjka ciśnieniowa Nilfisk C 120.7-65 X-TRA, która sprawdzi się doskonale, nie tylko podczas wiosennych porządków w ogrodzie. Ciśnienie 120 bar, jakie generuje myjka, wystarczy do czyszczenia lekko i średnio zabrudzonych powierzchni, a z takimi najczęściej mamy do czynienia wokół domu. Tą myjką posprzątamy nie tylko taras ogrodowy, odświeżymy ogrodzenie i meble ogrodowe, ale także umyjemy rower i auto. Pomimo niewielkich rozmiarów zapewnia dość dużą wydajność do 30m²/godzinę.

Podsumowanie

Wiosna to nie tylko czas porządków, ale także najlepszy moment na zakup myjki do domu, tym bardziej że w sieci MediaExpert aktualnie dostaniemy wysokiej jakości myjki ciśnieniowe z gratisami w atrakcyjnej cenie.

Previous Bateria umywalkowa – sprawdź, czym się kierować przy wyborze
Next Płytki kuchenne marki Paradyż

Może to Ci się spodoba

Mieszkanie 1Comments

Debata na temat stanu mieszkalnictwa w Polsce

W Warszawie odbyła się debata poprzedzająca III Kongres Mieszkaniowy, który zostanie zorganizowany 6 października w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu. O najważniejszych kwestiach dotyczących rynku nieruchomości debatowali: Grzegorz

Mieszkanie 0 Comments

Jak szukać okazji na rynku nieruchomości?

Wielu osobom wydaje się, że zakup nieruchomości w dzisiejszych czasach to ogromny koszt. Trzeba przyznać, że często można spotkać się z ofertami, które są bardzo drogie. Dlatego, jeśli szukasz nieruchomości,

Mieszkanie 0 Comments

Obrazy do kuchni – hit czy kit?

Z czym kojarzy się nam kuchnia? Z miłym zakątkiem, w którym możemy coś przekąsić, z miejscem, w którym cała rodzina przygotowuje posiłek, ze smakowitymi zapachami i wesołą atmosferą. To właśnie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!