Myloview – nowoczesne koncepcje dekoracji wnętrz

Myloview – nowoczesne koncepcje dekoracji wnętrz

Firma myloview to przedsiębiorstwo oferujące nowoczesne i najwyższej jakości produkty przeznaczone do dekoracji pomieszczeń.

Manhattan, New York City. USA.

Misją myloview jest piękno Twoich wnętrz

Celem twórców myloview jest umożliwienie klientom nadania każdemu wnętrzu odpowiedniej oprawy. Firma stale dąży do tego, by udostępniać ogromny wybór wzorów do aranżowania pięknych pomieszczeń. Zespół myloview stale poszukuje nowych rozwiązań – produkty oferowane w sklepie są zgodne ze światowymi trendami w projektowaniu. Dzięki nim każde pomieszczenie może zyskać nowoczesny i wyjątkowy wygląd.

Czym zajmuje się myloview?

W sklepie myloview można nabyć dwuwymiarowe dekoracje ścienne – spektakularne fototapety, nowoczesne plakaty, tradycyjne obrazy wykonane na profesjonalnym płótnie oraz innowacyjne naklejki ścienne. Wszystkie produkty sygnowane marką myloview charakteryzują się nowoczesnym i oryginalnym stylem. Fototapety prezentowane na stronie myloview nie mają nic wspólnego z tandetnymi widoczkami zalewającymi wnętrza w latach 90-tych. Profesjonaliści skupieni wokół mylolview stawiają na wysmakowane wzornictwo, które pomoże podkreślić charakter danej przestrzeni.

Lekcja budowania wizerunku

Dziś już wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest właściwe kreowanie swojego wizerunku. Odpowiednia aranżacja wnętrza już przy pierwszym kontakcie wzbudzi zaufanie klientów/kontrahentów, podkreśli kompetencje i profil działalności firmy, pomoże w budowaniu pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi. Wystarczy wyobrazić sobie biuro ozdobione właściwie dobraną fototapetą, na przykład przedstawiającą monochromatyczną panoramę nowojorskiego Manhattanu – takie pomieszczenie firmowe będzie sprawiało wrażenie miejsca tworzonego przez ludzi o szerokich horyzontach, nastawionych na nowoczesne rozwiązania.

Rozwój i ekspansja

Usługi myloview znajdują nabywców nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytani. Marka jest coraz lepiej rozpoznawalna także na terenie Ameryki Północnej, a dalszą ekspansję swoich towarów kieruje na pozostałe państwa Europy oraz kraje Ameryki Południowej. Biorąc pod uwagę wysoką jakość oferowanych produktów, rzetelną obsługę i nowatorskie podejście do dekoracji wnętrz, marka myloview ma szansę stać się z biegiem czasu największym tego typu sklepem na skalę europejską. Już teraz udostępnia swoim klientom wielojęzyczne call center oraz usługę wysyłania produktów przesyłkami kurierskimi do każdego miejsca na świecie.

Firma rozrasta się nie tylko pod względem terytorialnym – stale rozbudowywana jest jej kolekcja wzorów. Pofesjonalni projektanci systematycznie pracują nad tym, aby każdy klient znalazł motyw odpowiadający potrzebom danego miejsca. Myloview wprowadziło także nowe możliwości przeszukiwania zasobów sklepu – prosta w obsłudze, przyjazna dla klienta wyszukiwarka pomaga w odnalezieniu upragnionego wzoru. W najbliższym czasie firma planuje także umożliwienie użytkownikom strony myloview korzystanie ze swoich usług za pośrednictwem aplikacji mobilnych.

Nie tylko sprzedaż

Dekorowanie wnętrz to pasja twórców myloview, którą chcą dzielić się ze wszystkimi miłośnikami pięknie zaprojektowanych pomieszczeń. Firma ma się również opierać na profesjonalnym doradztwie i inspirowaniu do tworzenia własnych aranżacji przy użyciu jej wyjątkowych produktów. Myloview zmierza do tego, by jej strona stała się kreatywnym miejscem, w którym będzie można zaczerpnąć informacji na temat wiodących trendów. Twórcy marki są przekonani, że dzięki ich działaniom fototapeta otrzyma nowy status w dekorowaniu przestrzeni, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

Sklep myloview ma stać się platformą przyciągającą artystów, osoby kreatywne – wszystkich, którzy są zainteresowani sztuką tworzenia nietuzinkowych wnętrz. Firma planuje stworzenie katalogu kont poszczególnych artystów, którzy będą mogli za pośrednictwem strony prezentować projekty sygnowane własnym nazwiskiem.

Coś dla indywidualistów

W naszym mocno zindywidualizowanym świecie jest spora grupa osób, które preferują bardzo osobiste podejście do klienta, dlatego myloview kieruje swoją ofertę także do tych, którzy chcieliby ozdobić swoje pomieszczenia wzorami wykonanymi z ich własnych zdjęć. Na stronie myloview każdy może wgrać swoje zdjęcie i złożyć zamówienie na zindywidualizowaną ozdobę w postaci fototapety, plakatu, obrazu czy naklejki.

Zmienia się nasz świat i zmieniają się oczekiwania klientów w zakresie wzornictwa. Coraz więcej osób zwraca uwagę na estetykę przestrzeni, w której żyją. Fototapeta może stać się niezawodną, oryginalną dekoracją, zarówno przestrzeni prywatnych, jak i publicznych. Może nadać niepowtarzalny styl każdemu wnętrzu, przez co wydaje się być elementem, który z biegiem czasu będzie odgrywał coraz większą rolę w kreatywnej aranżacji przestrzeni.

Previous Energooszczędny dom dla rodziny
Next To nie fikcja, to dom myślący za Ciebie

Może to Ci się spodoba

Aranżacja wnętrz 0 Comments

Pomysły na szafki do przechowywania zabawek

Nawet jeśli tego nie chcemy to bardzo często jest tak, że zabawki dziecka rozprzestrzeniają się po całym domu. Tak naprawdę nie wiemy jak do tego dochodzi, ale chyba każdy kto

Design 0 Comments

Designerski pokój dla nastolatka według Pinio

Każdy nastolatek marzy, by mieć swój własny azyl. Jego pokój pełni zazwyczaj kilka funkcji jednocześnie: sypialni, salonu, miejsca nauki, odpoczynku i rozrywki. Powinien być zatem urządzony oryginalnie i funkcjonalnie. W

Wykończenia wnętrz 0 Comments

Moda na jakość – sypialnia PIAGIO II

Świadomi wartości jaką daje zdrowy sen i płynąca z niego regeneracja szukamy azylu, który pozwoli nam odizolować się od panującego zgiełku i ułatwi obcowanie z jakością i pięknem. Łatwo stworzyć

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!