Multipor ociepli mieszkanie od wewnątrz

System Multipor zabezpiecza budynki przed ucieczką ciepła przez ściany. Kluczem tej innowacyjnej termomodernizacji jest lekka odmiana betonu komórkowego o niezwykłych właściwościach izolacyjnych. Multipor okazuje się idealnym rozwiązaniem dla mieszkańców bloków, kamienic i domów wielorodzinnych.

Ograniczenie strat ciepła w starym budynku wydaje się niemożliwe bez olbrzymich nakładów finansowych poniesionych na izolację zewnętrzną. Tymczasem ocieplić ściany możemy w dowolnym miejscu w budynku używając do tego ekologicznych płyt mineralnych Multipor.

Izolowanie pomieszczeń od wewnątrz jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w sytuacji, gdy ocieplenie ścian od strony zewnętrznej jest niemożliwe lub niewskazane. Okazuje się, że właściciele mieszkania mogą poprawić w nim komfort cieplny oraz obniżyć rachunki za ogrzewanie bez zgody wspólnoty mieszkaniowej i bez jej angażowania.

Ociepleniem ścian od wewnątrz lekkimi płytami izolacyjnymi Multipor są więc zainteresowani właściciele mieszkań w budynkach, w których spółdzielnia czy wspólnota mieszkaniowa zwleka z izolacją całego obiektu. Płyty Multipor okazują się skutecznym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy zewnętrzna izolacja budynku zatraciła swoje właściwości na wskutek czynników atmosferycznych. Umieszczony wewnątrz pomieszczeń Multipor, często dodatkowo pokryty farbą lub tapetą nie ulega degradacji, jak ocieplenie stosowane na fasadach budynków.

Multipor wykazuje się wysoką izolacyjnością termiczną. Niepalne płyty mineralne doskonale sprawdzają się jako izolacja ścian zewnętrznych, stropów, a nawet dachów.

Dzięki zastosowaniu lekkich płyt Multipor możliwe jest szybkie ogrzewanie pomieszczeń zimą. Powierzchnia wewnętrzna ścian wykazuje się wówczas równomiernym rozkładem temperatury. Co istotne, pomieszczenia zabezpieczone izolacją Multipor nie nagrzewają się zbyt szybko. Pozwala to mieszkańcom poddaszy dostrzec letni urok lekkich płyt mineralnych.

Planując remont pomieszczeń można go uzupełnić termomodernizacją z użyciem lekkiej odmiany betonu komórkowego Multipor. Ocieplenie możemy wykonać sami, bo montaż płyt Multipor jest niezwykle prosty. Więcej informacji znajdziesz na stronie Ocieplenie od Wewnątrz Multipor.

Previous Piła łańcuchowa: co zrobić, by posłużyła nam długo?
Next Wybieramy meble ogrodowe

Może to Ci się spodoba

Izolacja budynku 1Comments

Jakich błędów unikać wykonując izolacje domu?

Wielu ludziom wydaje się, że mogą sami wykonywać czynności związane w pracami konstrukcyjnymi oraz remontowymi. O ile przy naprawianiu rury potrzebna jest pomoc hydraulika po to, aby jeszcze bardziej nie

Izolacja budynku 0 Comments

Jak wykonać izolację domu?

Już co najmniej od dekady budując nowe domy starannie je ocieplamy. Wykonanie izolacji termicznej to sposób na zmniejszenie kosztów ogrzewania domu. Materiałem, który powszechnie wykorzystuje się do wykonania izolacji termicznej

Izolacja budynku 0 Comments

Izolacje natryskowe

Do ocieplania na przykład poddaszy najczęściej wykorzystuje się wełnę mineralną lub styropian. Są jednak miejsca, w których znacznie lepiej sprawdzają się izolacje natryskowe. Jest to sposób ocieplenia, który pozwala w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!