METROBIELANY – inwestycja mieszkaniowa TK Development dla aktywnych

METROBIELANY – inwestycja mieszkaniowa TK Development dla aktywnych

Świat pędzi naprzód. W ostatnich latach żyjemy w ciągłym biegu, na wysokich obrotach, ale coraz częściej także zgodnie z zasadami fit. Tak jest i będzie – w nowoczesnym, wielkomiejskim społeczeństwie. I to właśnie dla takich aktywnych osób powstają w Warszawie nowe osiedla. Jednym z nich jest METROBIELANY, czyli „nowonarodzone dziecko” TK Development.

  • Aktywność i sport – czyli „must have” współczesności

Coraz więcej osób decyduje się na systematyczną aktywność fizyczną. Sprzyjają temu nie tylko ogólnodostępne, konkurujące ze sobą profesjonalne kluby fitness, ale i tak zwane siłownie na wolnym powietrzu –  stworzone dla wszystkich, bez względu na wiek, zachęcające do aktywnego spędzania czasu. Co więcej, spora część społeczeństwa tak planuje swój harmonogram dnia, by móc wygospodarować sobie choć część czasu na sport – pływanie na basenie czy plan treningowy z trenerem personalnym na siłowni. No to idziemy o krok dalej, bo teraz naprzeciw oczekiwaniom tak – aktywnie żyjącym osobom – przychodzi nowa inwestycja mieszkaniowa od TK Development METROBIELANY.

  • Bielany – warszawska oaza zieleni

Szerokie połacie zieleni, jakie oferuje warszawiakom dzielnica Bielany, z pewnością zachęcają do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. To także doskonałe miejsce dla tych osób, które relaksują się podczas niezobowiązujących spacerów i chłoną siłę z natury. Bielany były, są i będą zielone. A liczne parki tylko potęgują ich bliskość z naturą. Na uwagę w tej zielonej dzielnicy Warszawy z pewnością zasługuje Park Młociński – perełka Bielan, zaprasza do korzystania ze swoich walorów. To tu wyznaczone są ścieżki spacerowe i rowerowe, dla osób w każdym wieku. Kolejną niewątpliwą atrakcją dzielnicy jest Las Lindego (także z wytyczonymi ścieżkami rowerowymi), czy  Las Bielański. Ale może być lepiej – wyobraźcie sobie zlokalizowane w bezpośredniej bliskości tak korzystnych warunków naturalnych, nowoczesne osiedle Metrobielany – i czego chcieć więcej…

  • METROBIELANY od TK Development? Tak – na sportowo!

Miłośnicy sportów i aktywnego sposobu życia będą zachwyceni mogąc korzystać z szerokiej oferty dzielnicy Bielany. I nie ograniczajmy się tylko do sportów na świeżym powietrzu czy wspinaczki w parku linowym. Na Bielanach swoje siedziby posiadają liczne siłownie i kluby fitness. Nie wyjeżdżając poza obręb dzielnicy, skorzystasz więc z wielu interesujących zajęć sportowych. Tu każdy wybierze coś dla siebie, a pod okiem wykwalifikowanych, profesjonalnych trenerów osiągnie swój cel.

Do tego pływalnie; przecież nie od dziś wiadomo, że pływanie sprzyja nie tylko doskonałej kondycji fizycznej, ale i utrzymaniu siły i witalności na dłużej. To atrakcja dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych.

Bielany to również świetnie zagospodarowana urbanistycznie dzielnica – liczne ścieżki spacerowo – rowerowe pozwalają na stały, aktywny wypoczynek całym rodzinom. I to zarówno w formie rekreacyjnej, jak i zawodowej. W takich warunkach można rozwinąć skrzydła! Bielany łączą rodziny i pokolenia, oferując szereg możliwości wspólnego, aktywnego uprawiania sportu, ale i po prostu – czasu.

  • METROBIELANY od TK Development – to miejsce do życia

Podsumowując: Bielany – otoczone zielenią, są doskonałą alternatywą dla zgiełku „betonowej” stolicy. I choć w niedalekiej odległości od wielkomiejskiej aglomeracji, dzielnica ta posiada ogromny potencjał rozwojowy i może wiele zaoferować swoim mieszkańcom. Spokój, bliskość z naturą i aktywny wypoczynek. Liczne ścieżki piesze i rowerowe, szerokie obszary zielone oraz spokój. To wszystko – obok nowoczesności oferowanej przez nowe osiedla mieszkaniowe, znajdziecie na osiedlu METROBIELANY.

A do tego – doskonale rozwinięta infrastruktura sportowa – od siłowni, klubów fitness, po pływalnie. Tu nie tylko będziecie mogli spokojnie żyć, zapominając o sprawach codzienności, ale i spożytkujecie czas tylko dla siebie – na sportowo. Poświęcicie go swojemu zdrowiu i kondycji fizycznej. Zrelaksujecie się, odprężycie i poczujecie swobodę. Bo na Bielanach wszystko jest możliwe. Tym bardziej, że dzielnica – dzięki licznym terenom zielonym (Las Lindego) czy parkom (Park Młociński), jest oazą spokoju i natury, a to sprzyja niezobowiązującej aktywności.

Previous Firma Reynaers była partnerem strategicznym BUDMIKI
Next Tanie ocieplenie

Może to Ci się spodoba

Mieszkanie 0 Comments

Oszczędność i nowoczesny design – panele na podczerwień

Podjęcie rozsądnej decyzji o sposobie ogrzewania własnego domu lub powierzchni biurowej, której jest się właścicielem, to bardzo ważna kwestia, od której zależy komfort oraz późniejsze koszty eksploatacyjne. Na szczęście, dzisiejsze

Mieszkanie 1Comments

Drążki, półki i lustra. Jak właściwie zaprojektować garderobę?

Garderobę można znaleźć w coraz większej ilości polskich mieszkań. Nie powinno to przesadnie dziwić, bo nie wymaga ona dużej ilości miejsca, a pozwala skutecznie wyeliminować z przestrzeni domu kilka zbędnych

Mieszkanie 0 Comments

Dalmierz laserowy – z nim wszystko zrobisz prościej!

Dalmierze to wielofunkcyjne urządzenia, dzięki którym precyzyjnie zmierzysz odległość. Doskonale sprawdzają się we wszystkich pracach remontowo-budowlanych, a także w trakcie urządzania i dekorowania mieszkania. Ich zalety doceniają m.in. geodeci, budowlańcy,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!