Kurtyny szybkorolowane sposobem na zabezpieczenie dobytku Twojego przedsiębiorstwa!

Kurtyny szybkorolowane sposobem na zabezpieczenie dobytku Twojego przedsiębiorstwa!

Ergonomia i bezpieczeństwo zakładu pracy powinna być na pierwszym miejscu priorytetów pracodawcy. Odpowiednie zabezpieczenie hali produkcyjnej, pomieszczeń laboratoryjnych, chłodni nie jest trudne – pomogą nam w tym kurtyny szybkorolowane. Jest to rozwiązanie niezawodne, pozwalające na łatwy ruch pomiędzy pomieszczeniami, a jednocześnie chroniące przed działaniem czynników zewnętrznych.

Kurtyny szybkorolowane w różnych dziedzinach przemysłu

Zasadniczo kiedy myślimy o kurtynach szybkorolowanych, od razu kojarzyć nam się powinno to z przemysłem żywnościowym. Odpowiednie materiały pozwalają na zabezpieczenie pomieszczeń, w których ryzyko styczności z żywnością jest niskie lub wysokie. Dosyć często widzimy je w supermarketach. Jednak producent kurtyn szybkorolowanych www.poltau.com.pl zapewnia nas że nie jest to jedyne zastosowanie. Tego typu bramy są użyteczne w wielu różnych rodzajach przemysłu. Te same mechanizmy, które odpowiadają za efektywne wykorzystanie w branży spożywczej, sprawiają że kurtyny szybkorolowane nadają się np. do zakładów farmaceutycznych, czy hal produkcyjnych. Ich dużą zaletą jest niewątpliwie możliwość montażu w praktycznie dowolnym miejscu – nie ma znaczenia wielkość otworu pomiędzy pomieszczeniami, który musimy oddzielić, wszystko zależy od nas, na rynku jest wiele różnych wariantów.

Szybkość, wygoda, BHP

Najszybsze kurtyny szybkorolowane posiadają prędkość zwijania aż do 3 m/s. Pozwala to na niezwykle krótkie przerwy pomiędzy otwarciem a ponowną izolacją pomieszczenia. Inną zaletą jest bezsprzeczne bezpieczeństwo – kurtyna jest wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału, nie ma szans by zrobiła krzywdę towarowi, maszynie, pracownikowi lub osobie postronnej. Na stronie producenta www.poltau.com.pl możemy znaleźć informację o skutku ewentualnej awarii – jeżeli dojdzie do uszkodzenia kurtyny szybkorolowanej, najczęściej jedynymk efektem będzie wypadnięcie bramy z prowadnic. Nie jest to wielki problem, sami (z niewielką pomocą drabiny), jesteśmy w stanie to naprawić. Bez konieczności wzywania serwisu.

Coraz bardziej powszechne

Kurtyny szybkorolowane zaskarbiły sobie serca przedsiębiorców, rynek ciągle rośnie, i potrzeby konsumentów również. Dlatego, jeżeli jeszcze nie posiadamy tego typu bram w naszym miejscu pracy, a widzimy zapotrzebowanie na coś w tym stylu – warto przeglądnąć odpowiednią ofertę i wybrać coś dla siebie. Katalog na www.poltau.com.pl  jest bardzo rozbudowany i posiada wiele przydatnych informacji, praktycznie każdy zakład pracy znajdzie idealnie pasującą kurtynę.

Previous Zakup mieszkania na wynajem
Next Czym jest fibrobeton? Beton posadzkowy do zadań specjalnych

Może to Ci się spodoba

Plan budowy 0 Comments

Architekt w Sopocie poszukiwany

Trójmiasto jest regionem Polski, w którym coraz bardziej i coraz szybciej rozwija się branża nieruchomości. Deweloperzy lokują swoje inwestycje właśnie w tym regionie, oraz zwiększają bądź rozbudowują inne już istniejące.

Budowa domu 0 Comments

Elektronarzędzia – niezawodna pomoc podczas remontu i budowy

Nie trzeba być doświadczonym fachowcem, żeby podjąć się prac remontowych czy budowlanych, zwłaszcza we własnym domu. Warto jednak zaopatrzyć się w jak najlepsze elektronarzędzia, dzięki którym realizacja poszczególnych zadań będzie

Wykończenia wnętrz 0 Comments

Gdzie stosować wielkoformatowe płytki podłogowe?

Zastosowanie wielkoformatowych płytek podłogowych to idealne rozwiązanie w wielu aranżacjach. Większy rozmiar kafli staje się już obecnie w zasadzie standardem. Daje on projektantom wiele nowych możliwości kreacji interesujących wnętrz, jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!