Kabiny prysznicowe Radaway

Kabiny prysznicowe Radaway

Kabina prysznicowa, nie tylko z uwagi na oszczędność wody, jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem do łazienek. Wbrew obiegowym opiniom nie trudno ją także utrzymać w czystości. Wystarczy wybrać tylko jedną z kabin firmy Radaway z powłoką ShowerGuard®, która skuteczni uchroni nas przed kamieniem i zaciekami.

Kabina prysznicowa – sposób na szybką kąpiel

Tempo życia w ostatnim czasie gwałtownie wzrosło. Mniej mamy czasu na codzienne czynności związane z utrzymaniem czystości ciała i higieny osobistej, dlatego coraz częściej decydujemy się na zamontowanie kabiny prysznicowej w łazience zamiast wanny. To idealny sposób na szybką kąpiel. Jednak to nie jedyny atut, przemawiający za tym rozwiązaniem. Po pierwsze, kabina prysznicowa pozwala zoptymalizować zużycie wody. W przypadku kabiny do standardowej kąpieli potrzebujemy mniej wody, niże zmieści się w jednej wannie. Po drugie, to rozwiązanie bezpieczniejsze dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Po trzecie, to w końcu rozwiązanie bardziej funkcjonalne. Kabina wymaga mniejszej powierzchni, to idealne rozwiązanie do kompaktowych łazienek. Warto także pamiętać, że decydując się na prysznic, nie musimy koniecznie rezygnować z wanny. Wystarczy sięgnąć po parawan nawannowy, który zamontowany na wannę da nam możliwość brania prysznica w pionowej pozycji. Szeroką gamę takich parawanów, jak i samych kabin znajdziemy w ofercie renomowanej firmy Radaway. To firma, która stawia nie tylko na wysoką jakość wykonania, ale także na nowoczesne wzornictwo. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych materiałów i i elementów konstrukcyjnych poddanych specjalnej obróbce kabiny prysznicowe Radaway są trwałe i odporne na długotrwałe działanie niekorzystnych czynników, takich jak woda i różnego rodzaju detergenty.

Asortyment firmy Radaway nie ogranicza się tylko do klasycznych kabin prysznicowych. Aktualnie przewagę stanowią nowoczesne kabiny z bezpiecznym szkłem i unoszącymi zawiasami, które można montować na posadzce bez listwy progowej. To rozwiązanie gwarantuje zarówno wyjątkowy efekt wizualny, jak i ponad przeciętną wygodę podczas codziennych kąpieli. W ofercie firmy znajdziemy nie tylko klasyczne kabiny Radaway Essenza New Kdj, ale także designerskie kabiny zaprojektowane z troską o każdy detal w minimalistycznym stylu, takie jak Radaway Euphoria. Firma podejmuje się także zadań nietypowych i realizuje projekty kabin pod indywidualne zamówienia. Ponadto w kabinach prysznicowych Radaway zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, nie tylko podnoszących estetykę, ale także zwiększających komfort użytkowania i ułatwiających utrzymanie nienagannej czystości.

Powłoka ShowerGuard

Współcześnie produkowane kabiny prysznicowe, to wbrew pozorom zaawansowane technologicznie urządzenia.  Producenci, szczególnie tacy doświadczeni i uznani na rynku jak Radaway nieustannie pracują nad różnego rodzaju innowacjami, mającymi na celu nie tylko zwiększenie komfortu użytkowania, ale także polepszenie estetyki kabin. Jednym z takich rozwiązań jest powłoka ShowerGuard, która chroni przed powstawaniem kamienia i różnego rodzaju osadów na ściankach kabiny. W przeciwieństwie do kabin, gdzie ścianki wykonane są ze zwykłego szkła, tutaj mamy do czynienia ze specjalnym szkłem zawierającym węgiel diamentopodobny. Powłoka wykonana z tego materiału tworzy powierzchnię o wysokim stopniu trwałości, długo zachowując swą gładkość. Ogranicza powstawanie kamienia i przez to nie wymaga tak częstego czyszczenia, jak konwencjonalne szkło. Warto zwrócić uwagę, że Radaway jako jeden z niewielu producentów oferuje dożywotnią gwarancję na powłokę ShowerGuard®.

UltraClear+

Większość zwolenników kabin zwraca uwagę nie tylko na aspekt funkcjonalny, ale także wizualny. Szkło UltraClear to rozwiązanie zapewniające lepszą przejrzystość w stosunku do zwykłego szkła. Tego rodzaju szkło uzyskiwane jest w podczas specjalnego procesu produkcji, w którego trakcie ograniczany jest poziom tlenów żelaza. W efekcie uzyskujemy wyjątkowo przejrzyste szkło poprzez zredukowanie zielonkawego odcienia do minimum. To mały, ale bardzo istotny szczegół poprawiający estetykę nie tylko kabiny, ale także całej łazienki. Kabiny wykonane ze szkła UltraClear będą idealnie pasować zarówno do wnętrz utrzymanych w jasnej tonacji barw, jak i ciemnych pomieszczeń – będą stanowiły pewien kontrapunkt świetlny.

Pixarena

To idealne rozwiązanie dla osób ceniących intymność i komfort. Matowe szkło Pixarena to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala zachować prywatność, a jednocześnie nie blokuje dopływu światła do wewnątrz kabiny, jak dzieje się to w przypadku zwykłego matowego szkła. Szkło Pixarena zapewnia nie tylko komfort podczas kąpieli, ale także znacząco ułatwia utrzymanie kabiny w absolutnej czystości.

Kabiny szyte na miarę

Firma Radaway oferuje swoim klientom możliwość personalizacji swojej kabiny prysznicowej. W przypadku niektórych modeli kabin istnieje możliwość naniesienia oryginalnego wzoru lub zdjęcia na szybę i drzwi. Obrazy wykonywane są metodą graweru laserowego na szkle. To w przeciwieństwie do innych metod, technika trwała i bezpieczna. Efekt utrzymuje się latami, a dzięki umiejscowieniu grafiki na zewnętrznej stronie szyby nie tracimy właściwości bezpieczeństwa szkła hartowanego. Usługa dostępna jest w kilku wariantach szkła: szkle przejrzystym, UltraClear, szkle brązowym i grafitowym.

Previous Niezbędne narzędzia budowlane
Next Manipulator 3D dla projektanta – czy warto go kupić?

Może to Ci się spodoba

Łazienki 0 Comments

Twarda woda w łazience? Co robić – radzi Kaldewei

Jedną z największych bolączek polskich łazienek jest problem „twardej wody” w kranach. Za jej sprawą na urządzeniach kąpielowych pojawia się kamień i osad, co obniża ich żywotność i estetykę. Jak

Łazienki 0 Comments

Jakie baterie łazienkowe wybrać? Na co zwrócić uwagę kupując baterię wannową i umywalkową?

Wybór odpowiedniej armatury do łazienki wcale nie jest taką prostą sprawą, jak mogłoby się wydawać. Z baterii łazienkowych korzystamy codziennie i to kilka razy, warto więc wybrać takie, które będą

Łazienki 0 Comments

Płytki Stargres Suomi Cream

Stargres to jeden z największych producentów płytek gresowych w naszym kraju. Firma obecna jest na rynku od 2005 roku. W swojej ofercie ma płytki wewnętrzne, zewnętrzne oraz takie, które występują

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!