Grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne

Czasy, kiedy do drugoplanowych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak grzejniki, nie przywiązywano dużej wagi, już dawno minęły. Dzisiaj, poza funkcją użytkową, grzejniki pełnią także rolę dekoracyjną. Szeroka paleta dostępnych urządzeń na rynku sprawia, że każdy może teraz je dopasować do ogólnego stylu architektonicznego, w jakim jest utrzymana cała nieruchomość. Poniżej prezentujemy krótki przegląd grzejników, które można kupić w Internecie.

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki od dawna stanowią obowiązkowe wyposażenie każdej łazienki. Każdy, kto choć raz miał takie urządzenie w mieszkaniu, potrafi docenić jego walory. Grzejniki w łazience zapewniają nie tylko komfort związany z utrzymaniem ciepła w zimowe dni, ale także pomagają utrzymać czystość i higienę. W sklepie internetowym www.allto.pl specjalizującym się w sprzedaży armatury łazienkowej i urządzeń grzewczych znajdziemy zarówno modele klasyczne, jak i grzejniki o nowoczesnym designie. Z tej pierwszej grupy warto wyróżnić grzejnik łazienkowy biały Zehnder. To grzejnik drabinkowy, lakierowany proszkowo i spawany laserowo. Dostępny jest w wielu wymiarach, dzięki czemu można go idealnie dopasować do wielkości łazienki. Z kolei wśród urządzeń o nowoczesnym wzornictwie warto wyróżnić grzejnik łazienkowy Gorgiel Angu. To sprzęt klasy premium, przeznaczony dla wymagających użytkowników. Wykonany jest ze specjalnej stali niskowęglowej. Poza bardzo dobrymi parametrami grzewczymi charakteryzuje się eleganckim wyglądem. Grzejniki z tej linii dostępne są w różnych kolorach, co sprawia, że można je optymalnie dopasować do charakteru łazienki. Spośród grzejników łazienkowych na uwagę zasługuje jeszcze model Gorgiel Baron. To bardzo funkcjonalne urządzenie, przeznaczone dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Dzięki specjalnym półkom grzejnik można z powodzeniem wykorzystać do suszenia zarówno, ręczników, jak i innych elementów garderoby.

Grzejniki przedpokojowe

W ofercie sklepu klienci znajdą także szeroką gamę nowoczesnych grzejników przedpokojowych. Grzejnik Gorgiel Altus to bardzo stylowy sprzęt, który poza optymalną mocą, odznacza się minimalistyczną estetyką. Urzeka wyglądem i jakością wykonania. Zadbano o każdy szczegół, dzięki czemu może stanowić element reprezentacyjny domu. Grzejniki z tej linii wykonane są ze stali niskowęglowej niestopowej. Oferowane są w różnych wymiarach, co sprawia, że można je dopasować do wielkości przedpokoju. Dla klientów ceniących sobie bardziej nieszablonowe wzornictwo, nieco bardziej awangardowe, przeznaczone są grzejniki Gorgiel Iberis. To grzejnik, który pod względem stylistycznym nawiązuje do epoki modernizmu, jednakże zaprojektowany jest według aktualnie obowiązujących trendów i standardów technicznych. Grzejniki z tej serii oczywiście wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dostępne są w różnych rozmiarach. Grzejniki Iberis sprawdzą się zarówno we wnętrzach tradycyjnych (kamienicach), jak i nowoczesnych (loftach). Z kolei osobom, które lubią zindywidualizowane rozwiązania, można polecić grzejnik dekoracyjny Instal projekt Inventio ekran foto Fan z szybą. Smukła, płaska forma z ekranem nadrukowym pozwala na nadanie wyjątkowego charakteru wnętrzu – na grzejnik można nakleić ulubione zdjęcie. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii LASERCUT, grzejniki z tej linii nie tylko, że zapewniają optymalną temperaturę, to stanowią oryginalny element dekoracyjny.

Previous Prefabrykowane hale produkcyjne od firmy Borga - niezawodność i jakość na lata
Next Wybieramy drzwi zewnętrzne!

Może to Ci się spodoba

Instalacje 0 Comments

Drożna kanalizacja- gwarancją nie zanieczyszczonej wody i gleby

Sprawnie działająca kanalizacja oznacza więcej niż mogłoby się wydawać. Drożne rury odpływowe nie tylko pozwalają bezpiecznie pozbyć się nieczystości, są także zabezpieczeniem czystości wód i gleby i dają pewność, że

Instalacje 0 Comments

Zbiornik z gazem płynnym – koszty instalacji zbiornika i eksploatacji

Gaz płynny to najczęściej wybierane źródło ciepła do gotowania – aż 40% gospodarstw domowych w Polsce decyduje się na tę metodę. LPG coraz częściej wykorzystuje się także do ogrzewania domów.

Instalacje 0 Comments

Prąd – ile kosztuje i dlaczego tak drogo?

Ceny energii elektrycznej w Polsce zależą od kilku czynników, a przede wszystkim od taryf ustalanych przez przedsiębiorstwa energetyczne. Te muszą kierować się przy wyznaczaniu oferowanych stawek przepisami ustawy z dnia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!