Fototapety do samodzielnej kompozycji

Fototapety do samodzielnej kompozycji

Nowoczesne fototapety na nowo zyskały popularność jako dekoracja wnętrz nie tylko w mieszkaniach, są stosowane również w biurach, firmach, restauracjach lub przedszkolach. W czym tkwi sukces współczesnych fototapet?

medium

Fototapety oferowane współcześnie to w zasadzie dwie różne grupy produktów. Pierwsza grupa to standardowe produkty wytwarzane w długich seriach i sprzedawane w określonych rozmiarach. Druga grupa to wydruki na indywidualne zamówienie oferowane przez specjalistyczne sklepy internetowe współpracujące z drukarniami. Oto zalety fototapet oferowanych przez takie serwisy:

– Temat fototapety możemy wybrać spośród kilku milionów zdjęć pogrupowanych tematycznie. Możemy wybierać wg kolorów, tematyki, przeznaczenia pomieszczenia lub użyć wewnętrznej wyszukiwarki. Dodatkowa opcja to możliwość wgrania zdjęcia z własnego komputera wprost do panelu zamówienia. Mając takie możliwości jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy swój pomysł.
– Po wybraniu zdjęcia na motyw fototapety mamy sporo możliwości konfiguracji produktu, w tym także edycji zdjęcia. Oprócz kilku efektów graficznych najważniejsza jest opcja kadrowania zdjęcia. Pozwala ona wybrać do wydruku taki fragment zdjęcia, który naszym zdaniem będzie najlepszy. Opcja kadrowania zdjęcia jest niezależna od opcji określania wymiarów końcowych fototapety.
– Fototapety możemy zalaminować po wydruku, przez co zwiększa się ich wytrzymałość mechaniczna i odporność na wodę. Tym samym możemy je stosować w pokoju dziecięcym, w kuchni, a nawet w łazience.
– Papier syntetyczny o wysokiej gramaturze, nowoczesna i ekologiczna technologia druku gwarantuje ostrosć i trwałosc kolorów.
– Sposób i materiały do klejenia analogiczne jak dla tapet grubych i winylowych.

Previous To nie fikcja, to dom myślący za Ciebie
Next Twarda woda w łazience? Co robić - radzi Kaldewei

Może to Ci się spodoba

Budowa domu 0 Comments

Balustrada dobrze dobrana do wnętrza

Tradycyjna balustrada wykonana z drewna, minimalistyczna imitująca szklaną taflę, a może zupełnie nowe rozwiązanie – nowoczesna blacha ażurowa ze wzorem wycinanym laserowo? To, jaką formę balustrady wybierzemy w znaczący sposób

Plan budowy 0 Comments

Co musisz wiedzieć o izolacji przeciwwodnej i przeciwwilgociowej?

Czy wiesz, że sama izolacja przeciwwilgociowa to czasem za mało i że zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci należy nie tylko fundamenty? Sprawdź odpowiedzi na kluczowe pytania związane z

Design 0 Comments

Moda na jakość – sypialnia PIAGIO II

Świadomi wartości jaką daje zdrowy sen i płynąca z niego regeneracja szukamy azylu, który pozwoli nam odizolować się od panującego zgiełku i ułatwi obcowanie z jakością i pięknem. Łatwo stworzyć

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!