Fototapety do samodzielnej kompozycji

Fototapety do samodzielnej kompozycji

Nowoczesne fototapety na nowo zyskały popularność jako dekoracja wnętrz nie tylko w mieszkaniach, są stosowane również w biurach, firmach, restauracjach lub przedszkolach. W czym tkwi sukces współczesnych fototapet?

medium

Fototapety oferowane współcześnie to w zasadzie dwie różne grupy produktów. Pierwsza grupa to standardowe produkty wytwarzane w długich seriach i sprzedawane w określonych rozmiarach. Druga grupa to wydruki na indywidualne zamówienie oferowane przez specjalistyczne sklepy internetowe współpracujące z drukarniami. Oto zalety fototapet oferowanych przez takie serwisy:

– Temat fototapety możemy wybrać spośród kilku milionów zdjęć pogrupowanych tematycznie. Możemy wybierać wg kolorów, tematyki, przeznaczenia pomieszczenia lub użyć wewnętrznej wyszukiwarki. Dodatkowa opcja to możliwość wgrania zdjęcia z własnego komputera wprost do panelu zamówienia. Mając takie możliwości jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy swój pomysł.
– Po wybraniu zdjęcia na motyw fototapety mamy sporo możliwości konfiguracji produktu, w tym także edycji zdjęcia. Oprócz kilku efektów graficznych najważniejsza jest opcja kadrowania zdjęcia. Pozwala ona wybrać do wydruku taki fragment zdjęcia, który naszym zdaniem będzie najlepszy. Opcja kadrowania zdjęcia jest niezależna od opcji określania wymiarów końcowych fototapety.
– Fototapety możemy zalaminować po wydruku, przez co zwiększa się ich wytrzymałość mechaniczna i odporność na wodę. Tym samym możemy je stosować w pokoju dziecięcym, w kuchni, a nawet w łazience.
– Papier syntetyczny o wysokiej gramaturze, nowoczesna i ekologiczna technologia druku gwarantuje ostrosć i trwałosc kolorów.
– Sposób i materiały do klejenia analogiczne jak dla tapet grubych i winylowych.

Previous To nie fikcja, to dom myślący za Ciebie
Next Twarda woda w łazience? Co robić - radzi Kaldewei

Może to Ci się spodoba

Wykończenia wnętrz 1Comments

Chcesz wyremontować dom? Kup odpowiednią wiertarkę

Remont domu to nie lada wyzwanie. Zależy nam na tym, aby wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Wymarzona wizja jest możliwa do zrealizowania tylko wtedy, gdy całe przedsięwzięcie zostanie dobrze

Materiały wykończeniowe 1Comments

Ściany z pustaków szklanych

Ścianki działowe zazwyczaj są murowane lub szkieletowe. Coraz częściej jednak pojawiają się inne propozycje, które można zastosować we wnętrzu swojego domu. Jedną z nich są ścianki działowe z pustaków szklanych,

Budowa domu 0 Comments

Na jaką farbę do metalu się zdecydować i jakie są możliwości do wyboru?

Elementy metalowe znajdują się zarówno w domu, jak i na zewnątrz budynku. Jest to dość specyficzny materiał, do pomalowania którego należy dopasować odpowiedni rodzaj farby. Innej farby potrzebować będziemy do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!