Firma Reynaers była partnerem strategicznym BUDMIKI

Firma Reynaers była partnerem strategicznym BUDMIKI

Firma Reynaers Polska była partnerem strategicznym Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Budowlanej BUDMIKA. Konferencja odbyła się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Poznaniu.

BUDMIKA to największe i najważniejsze od 2014 roku tego typu wydarzenie w Polsce. Gromadzi najambitniejszych studentów z największych uczelni technicznych z całej Polski. Liczba uczestników rośnie z roku na rok. Główni organizatorzy konferencji to Koło Naukowe Studentów Budownictwa na Politechnice Poznańskiej oraz poznański oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Celem konferencji jest popularyzowanie działalności naukowej wśród studentów kierunków technicznych, integracja członków kół naukowych państwowych uczelni, a także promocja Politechniki Poznańskiej.

Konferencja opierała się na prezentacjach referatów studentów, doktorantów, absolwentów uczelni technicznych (Budownictwo, Inżynieria Środowiska, Architektura) z całej Polski. Tematyką konferencji było szeroko rozumiane budownictwo, inżynieria środowiska i architektura, w zakresie projektowania, konstruowania i analizy technicznej. Konferencji towarzyszyły wykłady ekspertów i praktyczne warsztaty, w tym roku związane z tematem cyfrowego budownictwa i wizualizacji. Było można również wziąć udział w międzynarodowym warsztacie – „3rd International Workshop on Flexibility in Sustainable Construction”. Najlepsze referaty zostaną opublikowane w dwóch punktowanych czasopismach naukowych. Nad poziomem merytorycznym konferencji czuwał komitet honorowy i naukowy wydarzenia, składający się z naukowców i profesjonalistów.

Partnerami strategicznymi Budmiki były firmy Reynaers Aluminium – czołowy producent innowacyjnych i energooszczędnych systemów aluminiowych dla okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych, a nawet ogrodów zimowych – i firma Strabag – europejska spółka budowlana.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli m.in. prof. dr hab. inż. Tomasz Łodygowski, Rektor Politechniki Poznańskiej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marek Woźniak Marszałek Województwa, Jacek Jaśkowiak Prezydent Miasta Poznania, Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej i SARP.

 

 

Previous Kiedy wystarczy naprawić, a kiedy trzeba wymienić stary dach z papy?
Next METROBIELANY – inwestycja mieszkaniowa TK Development dla aktywnych

Może to Ci się spodoba

Mieszkanie 0 Comments

Odnawianie ścian białą farbą – matową czy z połyskiem?

Psychologia koloru może mieć znaczący wpływ na nasze samopoczucie, dlatego kolor ścian we własnych czterech kątach powinien być dopasowany do charakteru lokatorów. Biały kolor ma co najmniej dwie twarze: jednych

Mieszkanie 0 Comments

Inwestycja w nieruchomości – czy to się opłaca?

Nieruchomości już od dawna cieszą się opinią rentownych i bezpiecznych inwestycji. O zainteresowaniu zakupem mieszkania lub domu w ramach lokowania kapitału świadczą chociażby badania Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami. Według

Mieszkanie 0 Comments

Wspólnota czy spółdzielnia – co wybrać, kupując mieszkanie?

Kupno mieszkania to decyzja, która wiąże się nie tylko z poszukiwaniem odpowiedniego lokalu czy korzystnego kredytu hipotecznego, ale także z koniecznością wyboru organizacji mieszkaniowej. Na rynku funkcjonują ich dwa rodzaje:

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!