Firma Reynaers była partnerem strategicznym BUDMIKI

Firma Reynaers była partnerem strategicznym BUDMIKI

Firma Reynaers Polska była partnerem strategicznym Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Budowlanej BUDMIKA. Konferencja odbyła się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Poznaniu.

BUDMIKA to największe i najważniejsze od 2014 roku tego typu wydarzenie w Polsce. Gromadzi najambitniejszych studentów z największych uczelni technicznych z całej Polski. Liczba uczestników rośnie z roku na rok. Główni organizatorzy konferencji to Koło Naukowe Studentów Budownictwa na Politechnice Poznańskiej oraz poznański oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Celem konferencji jest popularyzowanie działalności naukowej wśród studentów kierunków technicznych, integracja członków kół naukowych państwowych uczelni, a także promocja Politechniki Poznańskiej.

Konferencja opierała się na prezentacjach referatów studentów, doktorantów, absolwentów uczelni technicznych (Budownictwo, Inżynieria Środowiska, Architektura) z całej Polski. Tematyką konferencji było szeroko rozumiane budownictwo, inżynieria środowiska i architektura, w zakresie projektowania, konstruowania i analizy technicznej. Konferencji towarzyszyły wykłady ekspertów i praktyczne warsztaty, w tym roku związane z tematem cyfrowego budownictwa i wizualizacji. Było można również wziąć udział w międzynarodowym warsztacie – „3rd International Workshop on Flexibility in Sustainable Construction”. Najlepsze referaty zostaną opublikowane w dwóch punktowanych czasopismach naukowych. Nad poziomem merytorycznym konferencji czuwał komitet honorowy i naukowy wydarzenia, składający się z naukowców i profesjonalistów.

Partnerami strategicznymi Budmiki były firmy Reynaers Aluminium – czołowy producent innowacyjnych i energooszczędnych systemów aluminiowych dla okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych, a nawet ogrodów zimowych – i firma Strabag – europejska spółka budowlana.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli m.in. prof. dr hab. inż. Tomasz Łodygowski, Rektor Politechniki Poznańskiej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marek Woźniak Marszałek Województwa, Jacek Jaśkowiak Prezydent Miasta Poznania, Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej i SARP.

 

 

Previous Kiedy wystarczy naprawić, a kiedy trzeba wymienić stary dach z papy?
Next METROBIELANY – inwestycja mieszkaniowa TK Development dla aktywnych

Może to Ci się spodoba

Mieszkanie 0 Comments

Kupno nieruchomości – forma finansowania

Zakup nieruchomości jest ogromna inwestycją na przyszłe lata. Przede wszystkim wiele osób decyduje się na zakup mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym. Mniejszy odsetek osób kupuje działkę i decyduje się

Mieszkanie 0 Comments

Przed zakupem nieruchomości sprawdź jej stan prawny

Zastanawiając się nad kupnem mieszkania, działki czy domu, pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy sprawdzić, jest stan prawny nieruchomości. Mówi się, że przezorny ubezpieczony i to odnosi się także do kupna domu.

AGD wolnostajace czy zabudowane?

Sprzęt AGD to najpopularniejsze i najistotniejsze przedmioty, z którymi mamy do czynienia codziennie. Może poza telefonami komórkowymi, nic nie jest tak ważne jak prawidłowe działanie lodówki czy zamrażarki. Ale bardziej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!