Drabina trzyczęściowa Triblo

Drabina trzyczęściowa Triblo

Dobra drabina trzyczęściowa przyda się właścicielom domków jednorodzinnych i gospodarstw, w których często samemu naprawia się drobne usterki. Jest również świetnym rozwiązaniem dla małych firm remontowych.

Czasem wybór odpowiedniej drabiny jest trudny. Nie zawsze przecież możemy przewidzieć do czego będzie nam potrzebna w przyszłości. Dlatego z pomocą przychodzi „wiele drabin w jednej”, wielofunkcyjna drabina trzyczęściowa Triblo renomowanej firmy KRAUSE. Przydatna będzie tym, którzy na co dzień zajmują się szeroko pojętym majsterkowaniem. Triblo to strzał w dziesiątkę dla tych, którzy uwielbiają samemu dbać o swój dom i ogród.

Jej podstawową zaletą jest uniwersalność i możliwość wielu zastosowań. Można ją używać jako drabinę przystawną, rozsuwaną, rozstawianą lub jako drabinę wolnostojącą – w zależności od potrzeb, okoliczności i wymagań terenowych. Dzięki tak wielu różnym opcjom możemy taką drabinę rozstawić zarówno w domu, przed domem, jak i przy drzewie, a nawet na otwartym terenie, gdzie nie mamy możliwości oparcia jej ani o ścianę, ani o drzewo czy też coś innego.

Aluminiowa, o stabilnych, stalowych prowadnicach, jest łatwa w obsłudze – wysuwa się swobodnie, co pozwala szybko zmienić jej wygląd, a tym samym – funkcjonalność. Jest dostępna w czterech rozmiarach – waży od 16 do 30 kilogramów, czyli niewiele jeśli chodzi o drabinę pozwalającą na sięgnięcie bardzo wysoko.

Istotą każdej drabiny – poza ową funkcjonalnością – jest jej bezpieczeństwo. Profilowane szczeble drabiny trzyczęściowej Triblo firmy KRAUSE zapewniają bezpieczne wchodzenie i schodzenie. W utrzymaniu równowagi pomaga też szeroki stabilizator u podstawy z dwuczęściowymi stopkami. Wszystkie dolne stopki w tej drabinie są podgumowane, natomiast samozabezpieczające zapadki wykluczają przypadkowe rozsuwanie się drabiny w trakcie użytkowania, co pozwala uniknąć poważnego wypadku w trakcie pracy, a te zdarzają się niestety bardzo często. Zapadki te pozwalają też na bezpieczny transport drabiny.

Producent zadbał też o naszą wygodę w trakcie pracy na wysokości. Szeroki wybór akcesoriów do drabiny trzyczęściowej pozwala użytkownikom na personalizację drabiny wedle własnych potrzeb, wymagań i gustu. I tak na przykład możemy wybrać podręczny pojemnik na wszelkiego rodzaju narzędzia, by mieć je zawsze pod ręką, przedłużacz stabilizatora, który pozwoli nam korzystać z drabiny m.in. na schodach lub podpory stabilizujące do pracy w bardzo trudnych warunkach (podmuchy wiatru, miękkie, grząskie podłoże itd.).

Drabina Triblo firmy Krause jest nie tylko wygodna i bezpieczna – świetnie się też prezentuje. Jej prowadnice, wykonane z wysokiej jakości stali, malowane są proszkowo na kolor pomarańczowy. Estetyczna i wielofunkcyjna, jest chętnie kupowana przez osoby, które cenią wysokie standardy.

Previous Konserwacja orynnowania na wiosnę
Next Na jakie rozwiązania przyjazne środowisku i kieszeni mogą liczyć mieszkańcy nowych inwestycji w Warszawie?

Może to Ci się spodoba

Budowa domu 0 Comments

Tanie rękawice robocze? To możliwe!

Pracując w tartaku, na budowie, w fabryce czy kuźni – najważniejsza powinna być niezawodna ochrona osobista. Warto dbać o ręce, które zapewniają nam zawód, dlatego gdy w grę wchodzi wybór

Budowa domu 0 Comments

Kupujemy wiertarkę: jaką wybrać?

Wiertarki to bardzo popularny rodzaj elektronarzędzi. Korzystają z nich zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Wbrew pozorom kupno wiertarki nie jest sprawą prostą. To efekt tego, że na rynku dostępne są

Budowa domu 0 Comments

Oddzielenia przeciwpożarowe niezbędnym elementem podczas inwestycji budowlanych

Czym jest odporność ogniowa drzwi? Dlaczego warto montować oddzielenia przeciwpożarowe i jakie są ich rodzaje Oddzielenia przeciwpożarowe powinny znaleźć się w każdym obiekcie użyteczności publicznej, ale warto stosować je również 

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!