Designerski pokój dla nastolatka według Pinio

Designerski pokój dla nastolatka według Pinio

Każdy nastolatek marzy, by mieć swój własny azyl. Jego pokój pełni zazwyczaj kilka funkcji jednocześnie: sypialni, salonu, miejsca nauki, odpoczynku i rozrywki. Powinien być zatem urządzony oryginalnie i funkcjonalnie. W ofercie marki Pinio znaleźć można kilka kolekcji mebli dla młodzieży, które cechują prostota, niebanalny design i zgodność z obowiązującymi trendami. Szeroki wybór zestawów pozwala zaaranżować pomieszczenie zgodnie z upodobaniami i możliwościami przestrzennymi.

medium

Każdy pokój dla nastolatka wymaga kilku niezbędnych mebli: łóżka, szafy, biurka, komody i półek na książki lub gadżety. By był on przytulny i komfortowy, warto zwrócić szczególną uwagę na jakość mebli oraz odpowiedni dobór dodatków i kolorystyki wnętrza. Meble Pinio wykonane są w większości z ekologicznego drewna sosnowego, są atestowane i pomalowane wyłącznie bezpiecznymi farbami. To meble na lata, które od początku rosną wraz z dzieckiem i dzięki swojej prostocie pozwalają zaakcentować indywidualną osobowość każdego młodego człowieka.

Filo
Meble z kolekcji Filo inspirowane są trendami folk design. Produkty z tej linii to połączenie naturalnego, kolorowego filcu i litego drewna sosnowego. Charakterystycznym elementem zestawu są uchwyty udekorowane kolorowymi filcowymi kółkami, które jednoznacznie określają indywidualny charakter tej kolekcji. Dwie wersje kolorystyczne pozwalają na aranżację pokoju zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka.

Lara
Ten zestaw wyróżnia się bardzo prostymi i oszczędnymi w formie bryłami, które nadadzą każdemu wnętrzu stylowy charakter. Wykonany jest z wytrzymałych materiałów – płyty MDF i płyty komórkowej. Kolekcja Lara została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem branży meblarskiej – Diamentem Meblarstwa 2010.

Barcelona
Piękna w swojej prostocie kolekcja, która nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii. Oryginalne kształty, duża funkcjonalność i mnogość dodatkowych brył pozwalają cieszyć się nią przez lata. Cała linia wykonana jest z litego drewna sosnowego.

Tolo
Zestaw eleganckich mebli zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci, wykonany z naturalnego drewna sosnowego i płyty MDF. Charakterystyczny szczegół, jakim jest oryginalna kombinacja otworów o zróżnicowanej sekwencji, idealnie komponuje się z niecodzienną formą mebla, zaprojektowaną specjalnie dla młodych użytkowników. Brak uchwytów i zastąpienie ich ciekawymi otworami dają poczucie wysublimowanej estetyki.

Dojrzewanie to trudny okres, zarówno dla nastolatka, jak i jego rodziców. By młody człowiek czuł się komfortowo w swoim pokoju, powinniśmy wziąć pod uwagę jego zdanie i indywidualną wizję aranżacji. Warto od początku włączyć dziecko w proces tworzenia własnego otoczenia, gdyż tylko wtedy pokój będzie dla niego bezpiecznym azylem i ulubionym miejscem w domu czy mieszkaniu.

Previous Wygodny i funkcjonalny narożnik Loris w salonach Abry
Next Relaks we własnym rytmie od Caya Design

Może to Ci się spodoba

Design 0 Comments

Światło we wnętrzu – jak zgrać jasny dzień z doświetlaną nocą?

Naturalne światło w ciągu dnia połączone ze sztucznym światłem wieczoru stało się tak naturalne, że trudno byłoby sobie wyobrazić inny porządek domowej codzienności. Światło dzienne uzupełnione o dodatkowe źródła oświetlenia

Zalety drewnianych mebli

Wielu z nas marzy o tym, by mieć drewniane meble. Kojarzą się one większości z doskonałą trwałością, solidnością, która przetrwa wiele lat. Wprowadzają także specyficzny nastrój do mieszkania, co więc

Mieszkanie 0 Comments

Najmodniejsze krzesła do kuchni – 5 propozycji, które warto poznać!

Przy doborze krzeseł do kuchni warto kierować się nie tylko ich ceną, ale również wyglądem. Jakie modele są obecnie najmodniejsze? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 5 propozycjami! Wiele osób

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!