9 Łatwych wskazówek dotyczących organizowania łazienki

9 Łatwych wskazówek dotyczących organizowania łazienki

Uważam, że łazienka jest jednym z najłatwiejszych do zorganizowania pokoi i może mieć również jeden z największych skutków!   Jeżeli twój łazienka mógł używać małą organizacyjną pomoc, podąża te łatwych porady organizować łazienkę i tworzyć twój swój swój spa-like odosobnienie.

  1. NAJPIERW DECLUTTER (pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy)

Organizowanie łazienki powinno zawsze zaczynać się od dobrego deklutrowania. Zanim ty ruszasz się dalej prawdziwy organizować, jest pewny czytać ten post dla 20 rzeczy declutter od łazienki wraz z niektóre wielkimi decluttering poradami.  Tam jest żadny punkt organizować rzeczy które ty no używasz lub potrzebujesz!

  1. TRZYMAJ LADY WOLNE OD BAŁAGANU

Trzymaj jak najmniej przedmiotów na ladach i używaj tacy do pakowania dowolnych produktów, które chcesz usunąć.  Stwarza to porządek i ułatwia czyszczenie lady.  Rzeczy, które znajdują się na blacie, należy przechowywać w 1/3 tylnej części lady, aby zapewnić miejsce na przygotowanie się do sprzątania.  Ta pieniąca się pompa mydlana nie tylko ładnie wygląda, ale także pozwala zaoszczędzić tonę mydła.  Wystarczy napełnić ją w około 1/4 drogi dowolnym ulubionym mydłem w płynie, a następnie dodać wody, aby ją napełnić.  Darmowe etykiety, które można wydrukować, można znaleźć na końcu postu. 🙂

  1. WYKORZYSTAJ WNĘTRZE DO PRZECHOWYWANIA

Możesz zyskać tonę dodatkowego miejsca do przechowywania w swojej łazience, korzystając z wnętrza swoich drzwi gabinetu.  Używa nad drzwiowymi organizatorami trzymać różne rzeczy lub włosy produkty stylizacyjne. Pokazowi haczyki pracują wielki wieszać twarzy ręczniki lub cleaning płótna i mogą łatwo usuwać jeżeli ty chcesz zmieniać rzeczy up.  Kocham te szczoteczki do zębów organizery utrzymywać chłopięce szczoteczki do zębów poza zasięgiem wzroku, ale wciąż łatwo dostępne.  Właśnie przyklejają się bezpośrednio do drzwi szafki i główny element wyskakuje dla łatwego czyszczenia.

  1. UŻYWAĆ PRZEGRÓDEK SZUFLADOWYCH

W tych zagraconych szufladach łazienkowych jest tak wiele małych przedmiotów, które mogą się zgubić!  Szuflady z szufladami pomagają nadać wszystkim „domowy charakter” i znacznie przyspieszyć i ułatwić znalezienie tego, czego szukasz.  Akrylowe przegrody do szuflad utrzymują porządek i sprawiają, że przestrzeń jest lekka i przewiewna.  Przechowuj podobne przedmioty razem, abyś wiedział, gdzie wszystko znaleźć (i gdzie odłożyć z powrotem!) Możesz nawet dodać jakąś wkładkę do szuflady, jeśli chcesz dodać swój własny akcent! UWAGA: Szczoteczki do zębów, pasta do zębów i maszynka do golenia na zdjęciu poniżej to elementy EXTRA, UNSUED. Oczywiście nie przechowałabym ich razem, gdyby nie były nowe. 🙂

  1. MIEĆ CADILLA DLA KAŻDEGO CZŁONKA RODZINY

Uważam, że posiadanie cadilla to taka pomoc – zarówno dla mnie, jak i dla moich dzieci.  Każdy z chłopców ma swój własny łóżeczko wypełnione wszelkimi przedmiotami do higieny osobistej, których używa każdego dnia. Codziennie rano muszą po prostu wyciągnąć i odłożyć wózek, wykonać swoje zadania.  Wszystko jest w jednym miejscu {więc nie zapominają o żadnych krokach!}i szybko i łatwo je posprzątać.  Gdybyś potrzebował trochę większego, mógłbyś sprawdzić ten.

  1. DODAJ KOSZ NA PRANIE

Posiadanie kosza na pranie w łazience specjalnie dla mokrych i brudnych ręczników sprawia, że pranie jest szybsze i łatwiejsze do wykonania!  Lubię myć moje ręczniki oddzielnie od naszych ubrań tak bardzo, jak to możliwe, więc to czyni naszą rutynę pralniczą o wiele prostszą.

  1. WIESZAJ RĘCZNIKI NA HAKACH ZAMIAST NA DRĄŻKACH

O wiele łatwiej jest powiesić ręczniki kąpielowe na haku niż na drążku do ręczników.  Dodatkowo, pozwala to lepiej wysuszyć ręcznik.  Zachowaj drążek na ręczniki ręczne i zdobądź haki, na których każdy może zawiesić ręcznik – najlepiej inny hak dla każdego członka rodziny.  Staramy się używać naszych ręczników jak najwięcej, aby skrócić czas prania, więc miło jest wiedzieć, że dostajesz swój własny ręcznik!  Jeśli nie chcesz niczego mocować do ściany (lub nie masz miejsca), spróbuj użyć nad hakami do drzwi.

  1. UŻYWAJ PRZEZROCZYSTYCH POJEMNIKÓW AKRYLOWYCH

Te pojemniki z akrylu na zawiasach są jednym z moich ulubionych i świetnie sprawdzają się w wielu miejscach w domu.  Średniej wielkości doskonale sprawdziły się w naszej łazience.  Nasze szafki końcowe mają w poprzek te niewygodne kraty {założę się, że próżność została pierwotnie zbudowana dla szuflad}, które utrudniają wykorzystanie przestrzeni.  Dodałam pałąk do naczyń, aby stworzyć kolejną przestrzeń na półki, a akrylowe pojemniki pasują tak, jak zostały stworzone dla tej przestrzeni! Pojemniki świetnie nadają się do układania w stosy {Używam ich w naszej spiżarni}, a przejrzysty projekt pozwala łatwo zobaczyć, co jest w środku.

  1. ETYKIETA, ETYKIETA, ETYKIETA

Etykiety ułatwiają znalezienie tego, czego szukasz, a co ważniejsze, gdzie umieścić to z powrotem.  Teraz twoje dzieci {i mąż!} nie mogą ci powiedzieć, że nie wiedzą, gdzie coś idzie!  Urocza etykieta może też dodać więcej zainteresowania i personalizacji do twojej przestrzeni.  Użyłam trochę papieru do naklejek w naszej łazience, tak jak zrobiłam to w przypadku naklejek na lodówkę.  Chociaż etykiety mogą być drukowane na drukarce atramentowej, tusz może zacząć działać, jeśli się zamoczy.

http://moje-wnetrze.eu/

Previous Przez pandemię wzrost cen mieszkań wyhamował. Nie oznacza to jednak, że zaczną one spadać
Next Nowe prawo budowlane wchodzi w życie 19 września

Może to Ci się spodoba

Łazienki 0 Comments

Ile kosztuje projekt łazienki?

Nie każdy, kto kupuje mieszkanie ma pomysł na to, jak je urządzić. Niektóre pomieszczenia – na przykład salon oraz sypialnię – można urządzić intuicyjnie. Okazuje się jednak, że urządzenie funkcjonalnej

Łazienki 0 Comments

Rewolucja nadeszła: Kaldewei Xetis na rynku

Emaliowana powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis ze zintegrowanym odpływem ściennym jest już dostępna na rynku. To kamień milowy w rozwoju produktów do nowoczesnej aranżacji łazienek Dzięki nowej powierzchni prysznicowej ze zintegrowanym

Łazienki 0 Comments

Łazienka dla osób starszych. Jakie udogodnienia powinna mieć?

Dom, w którym mieszka senior, często dziadek, prababcia, to miejsce ciepłe, wypełnione miłością i radością. Przychodzi jednak moment, w którym osoba starsza potrzebuje opieki, serdeczności i pomocy, zwłaszcza gdy sprawność

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!